У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Учні у шкільній лабораторії створили дешевий аналог дуже дорогих у США ліків 

Учні у шкільній лабораторії створили дешевий аналог дуже дорогих у США ліків
Архів новин

Юні школярі-науковці з Австралії нещодавно в учнівській лабораторії змогли синтезувати основний інгредієнт дорогих ліків лише за 20 доларів. Про це повідомляє ВВС Україна.

Йдеться про речовину піріметамін, яку використовують у ліках від паразитів для хворих на малярію і СНІД. Синтез кількох грамів цієї речовини коштував австралійським школярам лише 20 доларів.

17-річні школярі змогли видобути 3,7 грамів діючої речовини за 20 доларів. У Сполучених Штатах та сама кількість піріметаміну коштувала би близько 110 тисяч доларів. Юні науковці також відзначили, що експеримент зайняв у них рік і його метою було показати завищеність цін на ліки у США.

Доктор Еліс Вільямсон, хімік із Сіднейського університету, вважає експеримент школярів дуже промовистим. “Вони перетворили початковий матеріал, який коштує кілька пенні, на щось, що є справді дорогим у Сполучених Штатах“, – розповідає вона.

“Якщо це можна дешево отримати в школі, немає жодних виправдань за таку високу ціну. Особливо, коли йдеться про людей, які справді їх потребують і, можливо, не можуть собі їх дозволити“, – додала науковець.

За матеріалом BBC Україна.
Новини за темою:
  • 25-річна студентка з Туреччини створила шпигунську мережу
  • 36 тисяч румунських учнів залишилися на другий рік навчання
  • Google створила конкурента Apple Siri для iPhone
  • Google створила штучний мозок, і він зацікавився кішками
  • Google хоче створити штучний інтелект до 2029 року
 04.12.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

В приемной Владимира Путина.
- Секундочку. Командующего морским флотом ко мне! Сегодня потери во флоте были?
- Никак нет!
- Алло, Джордж? А-4, мимо...
Інші анекдоти

Хмарина