У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У МОН обговорили результати гендерного бюджетного аналізу освітніх програм 

У МОН обговорили результати гендерного бюджетного аналізу освітніх програм
Архів новин

30 листопада 2016 року в Залі Колегії Міністерства освіти і науки за підтримки Проекту «Гендерне бюджетування в Україні» відбулась нарада щодо результатів гендерного бюджетного аналізу освітніх програм, що фінансуються з державного бюджету.

Читайте також: Тут спудеї мають корені і отримують крила, – Лілія Гриневич під час візиту до Острозької академії Відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Швеції про загальні умови технічного та фінансового співробітництва (від 29 серпня 2007 року) укладено Угоду між Міністерством фінансів України та Шведським агентством міжнародного розвитку та співпраці стосовно підтримки проекту «Гендерне бюджетування в Україні».

Гендерно орієнтоване бюджетування – визнаний у всьому світі ефективний інструмент, що сприяє розробленню справедливих і ефективних бюджетів, спрямованих на задоволення реальних потреб чоловіків і жінок. Такий підхід до складання бюджетів дає змогу побачити кінцевого отримувача бюджетних коштів, проаналізувати ефективність витрат, а також визначити групи з відмінними та особливими потребами.

Відповідно до Угоди про співробітництво від 17 червня 2015 року № 13010-05 між Проектом, Міністерством фінансів України та Міністерством освіти і науки України МОН активно долучилося до реалізації зазначеного проекту.

У рамках цього проекту передбачається здійснювати співробітництво у сфері розвитку системи управління фінансами, зокрема, в частині підвищення економічної ефективності та прозорості бюджетних асигнувань з урахуванням різних потреб жінок і чоловіків шляхом впровадження гендерно чутливого бюджетування в бюджетний процес на державному та місцевому рівнях.

На попередній нараді, що відбулася за результатами впровадження Проекту в регіонах, у вересні цього року в Міністерстві освіти і науки було розглянуто пропозиції та рекомендації Івано-Франківської, Чернівецької, Херсонської, Закарпатської областей та Київської міської державної адміністрації і внесено на розгляд Міністерства фінансів зміни до спільного наказу Мінфіну та Міносвіти «Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у галузі «Освіта» від 01.06.2010 № 298/519, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 21 червня 2010 р. за №413/17708.

За результатами цієї наради на засідання Координаційної робочої групи буде представлено План заходів щодо впровадження у 2017 році результатів тендерного аналізу бюджетних програм, які фінансуються з державного бюджету, що стане ще одним кроком поступового запровадження гендерно-чутливого бюджетування в Україні.

По материалу МОН.
Новини за темою:
  • 71 выпускник Днепропетровской области получил наивысший результат по ВНО
  • Львовщина - одна из лидеров в Украине по результатам тестирования
  • В Донецке милиция проверяет результаты голосования профсоюза об отставке и.о. ректора ВУЗа
  • Лариса Середяк: Результаты дополнительных ВНО можно оспорить
  • Результати дослідження: більшість українських роботодавців не дивляться на диплом
 01.12.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина