У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Фестиваль інновацій КНУ ім. Шевченка: призові місця отримали прилад з вирощування... 

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Вперше в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся Фестиваль інновацій. За результатами cеред інноваційних проектів перше місце отримав проект «Нові біоцидні препарати для тривалого знезараження перев’язочних і гігієнічних матеріалів та одягу».

Ці препарати дозволять запобігти розмноженню небезпечної мікрофлори. В першу чергу йдеться про умови, в яких протягом довгого часу повністю відсутні належні санітарно-гігієнічні зручності – чиста вода, матеріали тощо.

Серед стартапів першість отримав «UA-RoboticsEcoBox» – побутовий прилад-генератор для вирощування зелені для кухні та квітів для інтер`єру. Його розробили київські студенти радіо-фізики, які придумали розумний бокс, що доглядатиме за квітами поки власників зелені нема вдома, або вони просто не мають часу це робити.

Всі переможці отримали цінні призи від спонсору Фестивалю та матимуть можливість представити свої проекти в ефірі телеканалу «1+1».

На фестивалі учасники також мали можливість поспілкуватись з потенційними інвесторами для їх проектів та стартапів, обмінятися досвідом із колегами та експертами.

До складу журі Конкурсу інноваційних проектів та Конкурсу стартап-проектів увійшли представники влади та бізнесу, зокрема компанії Noosphere, фундації «Національного розвитку та інновацій», Технологічного холдингу T-shaped Technologies, компанії Drive Performance та Dr. Perfo, Міністерства освіти і науки України, Національної науково-технологічної асоціації України, визначило переможців.

В рамках заходу також було проведено Міжнародний форум «Інтелектуальна власність та інновації» й III Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень» та Конкурс стартап-проектів.

Запрошеними гостями Фестивалю були: заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, директор Інституту стратегічних оцінок Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» Павло Гайдуцький, голова Національної науково-технологічної асоціації України Віктор Івченко, член Ради НБУ Тимофій Мілованов, а також представники венчурних фондів, компаній та організацій, які підтримують інновації.

Новини за темою:
  • Жителі Праги проти встановлення у них пам’ятника Тарасу Шевченку
  • Невикористані місця державного замовлення повернуто замовникам, - МОН
  • Паніка місцевого масштабу. Платна магістратура то буде, то не буде
  • У Волинській, Харківській й Херсонській областях: пройшли змагання в рамках XVIII Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних серед учнів
  • У Харкові відкриється фестиваль для дітей з обмеженими можливостями
 01.12.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Василий Иванович и Петька копаются в огороде. Вдруг прямо на грядки садится НЛО.Выходит симпатичная инопланетянка и пытается контакт наладить с земными жителями. Вот дошёл разговор до того, как там у них делают девочек. Инопланетянка вынимает из кармана маленький компьютер, нажимает пару кнопок и... рядом с ней появляется девочка.
Петька спрашивает:
- А как у вас мальчики делаются?
Всё... далі
Інші анекдоти

Хмарина