У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Іван Драч став Почесним доктором Острозької академії 

Іван Драч став Почесним доктором Острозької академії
Архів новин

Під час підсумкових урочистостей до 440-річчя Острозької академії сьогодні відбулася Церемонія посвяти в Почесні доктори університету відомого українського поета, державного і громадського діяча Івана Драча.

Перед посвятою Іван Драч представив студентам Острозької академії свою поетичну збірку “Солом’яний вогонь”, видану до 80-річного ювілею поета. Також разом з Іваном Драчем приїхав Микола Жулинський, який презентував роман-хроніку “Моя Друга світова”.

В Інавгурації Івана Драча в Почесні доктори Острозької академії також взяла участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Уперше я приїхав до Острога 1962 року із групою, яку очолював професор, архітектор і мистецтвознавець Григорій Логвин — батько усіх шістдесятників. Ще тоді я зауважив унікальну історичну значущість цього міста. А тепер, коли ми маємо відроджену Острозьку академію, можемо поправу його вважати центром сучасної української науки, освіти і духовності. Щиро дякую, що ви прийняли мене до своїх лав і дуже цьому радію. Слава Острозькій академії і слава Україні!”, — зазначив під час інавгураційної промови Іван Драч.

Також поет запропонував студентам взятися за дослідження взяємозв’язку шістдесятників з містом Острогом. Адже, на його думку, основою основ сучасного українського духу є шістдесятництво, серед представників якого уже багато немає серед живих.

По материалу Газета "День".
Новини за темою:
  • "Аукцион надежд" Университета банковского дела НБУ стал благотворительной акцией года
  • "Запорожсталь" проведет 39-ю международную научно-техническую конференцию молодых специалистов
  • "Парк Киевская Русь" и музей "Экспериментаниум" стали партнерами
  • "Парк Киевская Русь" составил календарь мероприятий на 2013 год
  • "Украинская" Википедия - первая в мире по темпам роста популярности среди крупнейших Википедий
 29.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
Овнам звезды рекомендуют осуществлять задуманные важные дела в начале дня. И вам, и окружающим в это время будет легче проявить дисциплинированность и ответственность, продемонстрировать твердость характера и верность слову. С каждым часом эти... далі
Інші гороскопи

Хмарина