У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Іван Драч став Почесним доктором Острозької академії 

Іван Драч став Почесним доктором Острозької академії
Архів новин

Під час підсумкових урочистостей до 440-річчя Острозької академії сьогодні відбулася Церемонія посвяти в Почесні доктори університету відомого українського поета, державного і громадського діяча Івана Драча.

Перед посвятою Іван Драч представив студентам Острозької академії свою поетичну збірку “Солом’яний вогонь”, видану до 80-річного ювілею поета. Також разом з Іваном Драчем приїхав Микола Жулинський, який презентував роман-хроніку “Моя Друга світова”.

В Інавгурації Івана Драча в Почесні доктори Острозької академії також взяла участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Уперше я приїхав до Острога 1962 року із групою, яку очолював професор, архітектор і мистецтвознавець Григорій Логвин — батько усіх шістдесятників. Ще тоді я зауважив унікальну історичну значущість цього міста. А тепер, коли ми маємо відроджену Острозьку академію, можемо поправу його вважати центром сучасної української науки, освіти і духовності. Щиро дякую, що ви прийняли мене до своїх лав і дуже цьому радію. Слава Острозькій академії і слава Україні!”, — зазначив під час інавгураційної промови Іван Драч.

Також поет запропонував студентам взятися за дослідження взяємозв’язку шістдесятників з містом Острогом. Адже, на його думку, основою основ сучасного українського духу є шістдесятництво, серед представників якого уже багато немає серед живих.

По материалу Газета "День".
Новини за темою:
  • Хорошо забытое старое. На пробном тестировании ВНО использовались тесты прошлых лет?
  • Юрий Павленко: Министерство должно стать центром формирования целостной государственной молодежной политики
  • Настало покращення. Статистика МОН свідчить про більшу активність абітурієнтів порівняно з минулим роком
  • Перший мільйон. А також інша статистика вступної кампанії станом на 19 липня
  • Невикористані місця державного замовлення повернуто замовникам, - МОН
 29.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
Сегодня Овнам недостает оптимизма либо физической энергии. Подвижки в делах маловероятны, успех инициатив сомнителен. Возможны минуты уныния, неверия в свои силы, у некоторых представителей знака появится потребность во временном одиночестве... далі
Інші гороскопи

Хмарина