У базі 27618 реферата, 364 підручника

 На міжнародній виставці УДПУ удостоєний звання «Лідер вищої освіти України» 

На міжнародній виставці УДПУ удостоєний звання «Лідер вищої освіти України»
Архів новин

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини отримав почесне звання «Лідер вищої освіти України» та золоту медаль у номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу». Це відбулося в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта і кар`єра-2016», що проходила 17 – 19 листопада 2016 р. у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Делегацію університету на міжнародному освітньому заході очолювала проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, професор Владилена Сокирська. Представникивишу презентували відвідувачам досвід співпраці з європейськими країнами у галузі освіти, міжнародне співробітництво та впровадження сучасних інноваційних технологій у навчальному закладі, програми академічних обмінів студентів.

По материалу МОН.
Новини за темою:
  • Рада приняла закон о гарантиях для студентов, аспирантов, педагогов, призванных для прохождения военной службы
  • Українські школярі здобули бронзову нагороду та перші місця у дослідницьких проектах на ІХ Міжнародній олімпіаді з географії
  • В Украине избран Студенческий президент и студпарламент
 29.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Scooby Doo
Грати у онлайн гру Scooby Doo
Інші ігри

Хмарина