У базі 27618 реферата, 364 підручника

 На міжнародній виставці УДПУ удостоєний звання «Лідер вищої освіти України» 

На міжнародній виставці УДПУ удостоєний звання «Лідер вищої освіти України»
Архів новин

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини отримав почесне звання «Лідер вищої освіти України» та золоту медаль у номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу». Це відбулося в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта і кар`єра-2016», що проходила 17 – 19 листопада 2016 р. у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Делегацію університету на міжнародному освітньому заході очолювала проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, професор Владилена Сокирська. Представникивишу презентували відвідувачам досвід співпраці з європейськими країнами у галузі освіти, міжнародне співробітництво та впровадження сучасних інноваційних технологій у навчальному закладі, програми академічних обмінів студентів.

За матеріалом МОН.
Новини за темою:
  • У львівських школах стартують нові міжнародні проекти
  • Вченим Донецької області присвоєно нові звання
  • Звання "Учитель року 2009" отримали п’ятеро учителів Львівщини
  • Харківський ВНЗ отримав золоту медаль на виставці "Сучасна освіта в Україні - 2009"
  • Луганська студентка за статтю турецькою мовою отримала призове місце на міжнародній олімпіаді
 29.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Сегодня многое внушает Стрельцам надежду, но реальность может разойтись с ожиданиями. Не стоит искать корень зла в программе, выбранной позиции или других глобальных вещах. Также, не стоит во всем винить друзей. При ближайшем рассмотрении, причиной... далі
Інші гороскопи

Хмарина