У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Німеччина посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами... 

Німеччина посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною
Архів новин

Федеративна Республіка Німеччина посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною тому, очевидно, що у нас налагоджено інтенсивну співпрацю у сфері вищої освіти. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні паном Ернстом Райхелєм, що проходила в МОН сьогодні, 28 листопада 2016 року.

“Ми продуктивно співпрацюємо у багатьох сферах. Зокрема, розвинена співпраця між університетами: у нас є білатеральні програми, спільні обміни в рамках Еразмус+. По кількості обмінів Німеччина на другому місці після Польщі, крім того у нас багато спільних проектів – Німеччина, Україна, Польща. Ми зараз готові до активної співпраці в рамках програми Горизонт 2020, адже МОН зацікавлено у досвіді країн, що мають позитивну динаміку участі програмах Горизонту”, – зазначила Лілія Гриневич.

Між Німеччиною та МОН також налагоджено активну співпрацю по обміну досвіду у сфері професійно-технічної освіти, зокрема, щодо впровадження дуального навчання, коли 30% навчання студента ПТНЗ є теоретичним і проходить в аудиторії, а 70% – практичним і проходить на виробництві.

Сторони також підняли питання проведення Року німецької мови в Україні, що заплановано на 2017 рік.

“Для нас важливо, щоб Рік німецької мови в Україні пройшов успішно. Звісно, вагома частка співпраці в рамках року вестиметься з Міністерством культури, але співпраця з МОН також дуже важлива. Найближчим часом ми надаємо Міністерству конкретні ідеї щодо заходів, які можна втілювати протягом року для популяризації німецької мови та культури в Україні”, – поінформував Посол ФРН Ернст Райхель.

Лілія Гриневич додала, що учні в Україні прагнуть вивчати німецьку мову. Зокрема вона є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської мови, а 52% школярів вибирають її для вивчення як другу іноземну.

Обговорили також і поглиблення співпраці у сфері середньої освіти, зокрема щодо допомоги Німецької сторони у створенні інструментів для впровадження реформи середньої освіти. Міністр освіти і науки наголосила, що Goethe-Institut є одним з найбільших партнерів Міністерства у питаннях оновлення змісту освіти, модернізації навчальних програм, підвищення кваліфікації вчителів, запровадження системи мовних іспитів у навчальних закладах та популяризації німецької мови. Також організація надає підтримку в реформуванні української системи освіти в галузі викладання іноземних мов та удосконалення системи післядипломної педагогічної освіти вчителів німецької мови.

Нагадуємо, що 12 липня 2016 року у Берліні відбулося та Одинадцяте засідання українсько-німецької Робочої групи із науково-технічного співробітництва за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства вищої освіти і досліджень Федеративної Республіки Німеччина.

Під час засідання сторони обмінялися інформацією про формування політики в галузі науки і технологій, про заходи, спрямовані на розвиток науково-технологічної сфери, та шляхи підвищення ефективності міжнародного науково-технологічного співробітництва.

Також обидві сторони підтвердили зацікавленість у розвитку взаємовигідного науково-технологічного співробітництва у пріоритетних для обох країн сферах, висловили намір і надалі сприяти співпраці наукових організацій обох країн.

За матеріалом МОН.
Новини за темою:
  • Прокуратура Тернополя виявила порушення у роботі місцевого ВНЗ
  • Українська школярка зайняла перше місце на Міжнародній олімпіаді з російської мови в Москві
  • Харківська державна академія фізичної культури посіла перше місце в ІХ літній Універсіаді України з дзюдо
  • Харківська область займає перше місце по кількості установ для обдарованої молоді
  • Для дітей-сиріт у Харківській області заброньовано 381 робоче місце
 29.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина