У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У ХНЕУ імені С. Кузнеця презентували європейський проект із вивчення іноземних... 

У ХНЕУ імені С. Кузнеця презентували європейський проект із вивчення іноземних мов «Lingtwins»
Архів новин

24 листопада 2016 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради відбувся онлайн-вебінар із засновниками європейської освітньої платформи lingtwins.com (Англія).

Під час вебінару студенти та викладачі обговорили сучасні тренди в онлайн-освіті та вивченні мов. Керівник проекту Олена Приходько та співзасновник Люк Салліван розповіли про можливості його використання для створення нових форматів співробітництва між харківськими і європейськими університетами. Важливість цього проекту відзначили заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради – Олексій Понікаровський і представник від ХНЕУ ім. С. Кузнеця – заступник керівника проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Єрмаченко.

Кожному студенту lingtwins.com надає реальну можливість будувати європейську Лінгтвінз-спільноту – знаходити співрозмовників, вивчати мову легко і цікаво у контексті майбутньої професії, а викладачам – саме через мовну практику знаходити колег з різних європейських університетів. Адже кожен із Лінгтвінз-ком’юніті виступає як у ролі учня, так і у ролі вчителя.

Lingtwins запустив першу десктоп-версію наприкінці жовтня 2016 року з можливістю використання англійської, української, французької, німецької, іспанської та російської мов. Мобільні додатки будуть доступні для використання тільки на початку 2017 року. Але вже протягом перших тижнів його підтримали студенти, викладачі та адміністрація шістьох європейських університетів: University of Oxford (Оксфордський Університет, Англія), Newcastle University (Університет Ньюкасла, Англія), London School of Economics (Лондонська Школа Економіки), University of Bristol (Університет Бристолю), Universidad de Almeria (Університет Альмерії, Іспанія), University of Nice (Університет Ніцци, Франція). Також 4 провідні університети м. Харкова, серед яких і Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, найпершими в Європі долучилися до розбудови нових освітніх та комунікативних можливостей для своїх студентів та викладачів на базі платформи Lingtwins.com. Координатор проекту Lingtwins у м. Харкові – Якушева Євгенія.

Новини за темою:
  • Японія надала грант Київському інституту музики імені Р.Глієра
  • Юрій Рибчинський отримав премію імені М.Гоголя
  • Юридична фірма "Астерс" оголошує імена 10 фіналістів III стипендіального конкурсу
  • Шести харківським школам привласнять почесні імена
  • Цього року черкаські школярі отримають іменні талони на право навчатись за кошти міського бюджету у гуртках
 28.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина