У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Стрийські гімназисти вивчають інформатику в антикафе 

Стрийські гімназисти вивчають інформатику в антикафе
Архів новин

У сучасному інформаційному світі дедалі більшого впливу набувають візуальні елементи. Суспільство стає більш «видимим», оскільки презентує себе через картинку, образ за допомогою безлічі екранів – від невеличких у мобільному до величезних на вулицях мегаполісів. Та й кожен із нас презентує себе світові через соцмережі саме у фото та відео. Тож тема уроку інформатики «Опрацювання об’єктів мультимедіа» для школярів є надзвичайно актуальною та цікавою.

У п’ятницю, 25 листопада 2016 року, для учнів 8-го класу НВК «Школа І ст. – гімназія ім. А. Шептицького м. Стрия» учитель інформатики Олена Дмитрук провела не зовсім традиційний урок-практичну роботу зі створення відеокліпу. Незвичним було місце проведення – приміщення антикафе «Горище», де можна не тільки розважитися та відпочити, а й у домашній, неймовірно теплій і приємній атмосфері навчатися, розвиватися, творити і навіть витворяти.

Восьмикласники гімназії в жвавому обговоренні визначили, що для створення відеокліпу потрібні не тільки цифрові гаджети і спеціальні програми на комп’ютерах, а й творчі ідеї, справжнє натхнення, цікаві герої тощо. Тож на «Горище» запросили Марту Остапович – молоду, тендітну, творчу стриянку, яка розповіла всім про своє захоплення – виробництво валянків і стала героїнею майбутніх дитячих відеосюжетів.

Урок інформатики пройшов із використанням усіх традиційних елементів: закріплення теоретичного фундаменту здійснено на сервісі Kahoot, «мозковий штурм» реалізовано за посередництвом ментальної карти Cacoo, практична робота з інструкцією – у Class Notebook, рефлексія – у Proprofs.

Присутні на уроці вчителі гімназії високо оцінили майстерність Олени Юріївни та відзначили добру підготовку гімназистів. А вибір місця проведення – антикафе «Горище» – дав можливість учителю інформатики наблизити своїх учнів до сучасного прикладу фінської освіти, де діти не сидять за партами. Лише невимушена, вільна атмосфера створює плідний простір для народження, розвитку та втілення нової ідеї.

Новини за темою:
  • У Рівненській області гімназисти врятували жінку з-під криги
  • В Україні вивчають досвід викладання предметів двома мовами
  • МОН України готує вчителів інформатики до викладання дисципліни у профільній школі
  • Мелітопольська гімназистка отримала грант від Катерини Ющенко
  • У Дніпропетровську школярі вивчають математику французькою мовою
 28.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Дева (24.08 - 23.09) Дева (24.08 - 23.09)
Девам важно быть хозяевами или мудрыми управляющими в своих владениях. Если права разделены или вы не являетесь законным владельцем территории, стоит проявить дисциплинированность, лояльность к заданным правилам или существующим традициям. Не... далі
Інші гороскопи

Хмарина