У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У ДНУ ім. Олеся Гончара вчені дискутували щодо математичного та програмного... 

У ДНУ ім. Олеся Гончара вчені дискутували щодо математичного та програмного забезпечення інтелектуальних систем
Архів новин

На базі факультету прикладної математики відбулася ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Математичне та програмне забезпечення інтелектуальних систем MPZIS-2016».

Вітаючи учасників міжнародної конференції, доктор фізико-математичних наук Олена Кісельова відзначила, що захід сьогодні є популярним форумом фахівців із прикладної математики, інтелектуальних систем прийняття рішень, системного аналізу та новітніх інформаційних технологій. Він демонструє актуальність проблем розробки, створення та впровадження систем управління та обробки інформації нового покоління.

«Останнім часом факультет прикладної математики ДНУ пожвавлює роботу не лише з регiональними та всеукраїнськими компанiями IT-галузi, але й з компанiями, що потужно зарекомендували себе на мiжнародному ринку. Щорiчно випускники нашого факультету обiймають посади розробникiв, тестувальникiв, керiвникiв проектiв у IT-компанiях рiзного рiвня. Хочу нагадати, що в основi будь-яких розробок і технологiй лежать математичнi пiдходи та алгоритми, саме тому будь-який розвиток технологiй неможливий без фундаментальних математичних дослiджень”, – наголосила Олена Кісельова.

До програми конференції цього року було включено 6 пленарних та 139 секційних доповідей. Їхня тематика охопила проблеми ідентифікації складних систем, застосування нейрокомп’ютерних мереж, нейронних інформаційних технологій, нейронечітких моделей представлення та обробки знань, теоретичні та прикладні питання системного аналізу, використання сучасних інформаційних технологій в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Велика кількість доповідей була присвячена проблемам моделювання, алгоритмізації, теорії функцій, статистики, моніторингу, експертних систем програмування, оптимізації та інших сфер, суміжних з проблемами штучного інтелекту.

Міжнародну науково-практичну конференцію проводив Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара разом із Інститутом кібернетики НАН України ім. В.М. Глушкова та Інститутом прикладного системного аналізу НТУУ «КПІ» МОН України та НАН України.

За чотирнадцятирiчну iсторiю участь у конференцii взяли бiльше 2000 учасникiв. Щорiчно учасниками заходу стають як провiднi фахiвцi з Днiпра, Києва, Запорiжжя, а також Великої Британії, Нiмеччини, Сполучених Штатiв Америки, так і студенти, аспіранти й молоді вчені, які добре розуміють актуальність досліджувальних питань та необхідність своєї особистої участі в їх вирішенні.

За матеріалом МОН.
Новини за темою:
  • 25 квітня Лілія Гриневич разом із Геннадієм Зубко проведуть селектор з регіонами щодо запуску проекту «Новий освітній простір»
  • 54 молодих українських вчених отримають гранти загальною сумою понад 3,5млн гривень – Уряд ухвалив проект Розпорядження Президента України
  • Сьогодні Лілія Гриневич візьме участь у підписанні меморандуму щодо запровадження національної платформи раннього втручання
  • 12 квітня - брифінг Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич щодо старту конкурсу з обрання членів Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
  • ДНУ ім. О. Гончара провів Всеукраїнську студентську олімпіаду зі спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю»
 28.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

СУМЕРКИ v0.1
Грати у онлайн гру СУМЕРКИ v0.1
Інші ігри

Хмарина