У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Києво-Могилянська бізнес-школа започаткувала новий освітній проект. 

Києво-Могилянська бізнес-школа започаткувала новий освітній проект.
Архів новин

На думку науковців українські компанії мають об’єднуватися в кластери. Тільки так вони зможуть досягти успіху та сприяти масштабному розвитку України.

"Маємо прийти до концепту кластерів, враховуючи особливості певних територій, враховуючи передумови територій, організовуючись на рівні кластерних ініціатив, об’єднуючи владу, бізнес, громадські організації та академію в широкому сенсі", – зазначив заступник декана Києво-Могилянської бізнес-школи В’ячеслав Геращенко.

Концепція створення кластерів вже успішно реалізується у Житомирській області. Там підприємці об’єдналися, аби разом вирощувати льон.

Задля розвитку кластерів у Києво-Могилянській бізнес-школі оголосили конкурс-відбір управлінців.

"Зараз ми в пошуках таких управлінців, яким імпонують ті тези, про які ми говоримо. Ми запрошуємо таких управлінців на три дні для того, щоб зрозуміти, що таке кластерний підхід для розвитку регіону і які є стратегічні кроки для запуску і розвитку кластерів", – сказав керівник проектів Києво-Могилянської бізнес-школи Віктор Оксенюк.

Для участі в конкурсі потрібно до 7 грудня зареєструватися на офіційному сайті бізнес-школи. Результати відбору оголосять за 10 днів. Визначені кандидати отримають грант на навчання в Першій школі розвитку кластерів.

За матеріалом 24tv.
Новини за темою:
  • Взимку в Україні з’являться два нових штами грипу
  • Президент Києво-Могилянської академії вважає арешт Тимошенко "великою помилкою"
  • У Львівській політехніці відновили статую Божої Матері
  • ФРІ: новий закон про вищу освіту викличе незадоволення студентів, що вчаться на "четвірки"
  • У Львові новий керівник освіти
 27.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

"Новый русский" — любовнице:
— Ты бываешь со мной только тогда, когда тебе нужны "зеленые".
— И по-твоему, это очень редко?..
Інші анекдоти

Хмарина