У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчителька зворушила бажанням всиновити свого учня 

Вчителька зворушила бажанням всиновити свого учня
Архів новин

На Прикарпатті вчителька молодших класів хоче всиновити свого учня після смерті його мами.

Жінка уже виховує двох власних синів і через два місяці у неї народиться ще одна дитина. Проте залишитися байдужою до хлопчика, який опинився у притулку після смерті матері, вона не змогла.

Мама 11-річного Володі постійно зловживала алкоголем, тож у перші роки життя хлопчик уже кілька разів бував у дитячих притулках.

Після смерті матері ніхто з рідних не виявив бажання виховувати хлопчика. Він кілька тижнів провів у притулку. Туди навідувалася і Віта Хім’як – вчителька хлопця з початкових класів. Знаючи про проблеми Володі, вона вирішила його всиновити.

Сам процес ще не завершений, але хлопець уже півроку живе у вчительки вдома.

Зараз Володя майже вільно розмовляє. А от у перші три роки навчання він був настільки замкнутим, що жодного разу не говорив ні з вчителькою, ні з однокласниками. Жінці доводилось вчити його найелементарніших речей – від чищення зубів до одягання. Зараз хлопчик усе це робить сам, до того ж показує неабиякі успіхи в навчанні.

Незабаром Віта збиратиме усі потрібні документи, аби всиновити хлопця.

По материалу 24tv.
Новини за темою:
  • Вчителька гімназії Кропивницького потрапила у топ-50 викладачів світу
  • Я навчу тебе любити радянську владу: черкаська вчителька криком зірвалась на 10-річну дівчинку
 27.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Веси (23.09 - 23.10) Веси (23.09 - 23.10)
Весам стоит основательнее готовиться к встречам, заранее подбирать и систематизировать аргументы в любой дискуссии. День благоприятен для официальных визитов, содержательных переговоров и консультаций, в том числе, повторных, или продолжающих... далі
Інші гороскопи

Хмарина