У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В українській школі в Данії вивчають евретику, а заняття відбуваються онлайн 

В українській школі в Данії вивчають евретику, а заняття відбуваються онлайн
Архів новин

Сьогодні в Данії працюють шість українських шкіл, але ця — особлива. Взяти до уваги хоча б те, що тут вчаться навіть однорічні малюки, на уроках старші діти вивчають евретику і креатив. А ще школа "Ластівка-Ікаст" — єдина, в якій урок проводить через скайп вчителька, що живе в Україні.

Докладніше про навчання в школі СВІТUA розповідає Інна Ганношина, адміністратор школи, член правління організації "Ластівка-Ікаст".

— Як відбувається навчання в школі?

— Ми працюємо вже майже 2 роки. Недільну школу "Ластівка-Ікаст" створили за ініціативою Анни Іванової при підтримці української організації в Данії "Ластівка". На постійній основі у нас навчається 30 дітей віком від 1 до 10 років.

— І які предмети вивчають?

— Українську мову, Креатив, Малювання, Евретику (цікаву математику), де діти вчаться мислити логічно, евристично, за допомогою математичних знань. Крім цього, є розвиваючі заняття для малюків (1-3 роки), де фокус спрямовуємо на розвиток мови, пам’яті, уваги та моторики у дітей.

Та основною ціллю школи є не лише надати шкільні знання дітям, а й передати мову та культуру України. Тому ми проводимо різні заходи, які розкривають нашу культуру. Наприклад, "Осінній Ярмарок", святкування Різдва, Івана Купала, дня Святого Миколая. На цих заходах діти декламують вірші, співають колядки і приймають участь у розвагах.

— А як щодо звичних шкільних знань?

— "Ластівка-Ікаст" серед інших подібних українських шкіл в Данії відрізняється тим, що ми єдина школа, яка має урок, який проводиться через скайп з вчителькою, що фізично є в Україні. Це вчителька математики з Житомира — Тетяна Василівна Кучинська. У нас вона викладає евретику (цікаву математику).

— І заняття відбувається онлайн?

— Так! Онлайн-навчання не є сьогодні новизною, але зазвичай воно відбувається або сам-на-сам із вчителем, або кожен індивідуально підключається до конференц-зв’язку. Крім того, он-лайн навчання розраховано на дорослих. В нашому ж випадку діти мають можливість працювати в групі як у звичайному класі. І лише вчитель — онлайн.

— Справді? І наскільки це ефективно?

— Здається, що такий метод не дуже дієвий, бо діти ще не досить дорослі (8-10 років). І зазвичай відволікаються на щось інше, коли ніхто не дивиться. Але практика показує, що діти навпаки сконцентрованіші і значно зацікавленіші, бо урок нестандартний. Більше того, діти відчувають більшу відповідальність за свої дії в класі і намагаються не пропустити інформацію, яку отримують через Скайп.

— До речі, хто ще вчить дітей?

– Більшість вчителів мають українську педагогічну освіту, але не всі мають практику. У звичайному житті вони не є викладачами, але приходять до школи на волонтерських основах, щоб передати дітям мову та культуру України.

— Сподіваюсь, Українська держава підтримує вас?

— Школу фінансують виключно батьки, хоча є і деяка підтримка зі сторони Данії. Приміром, безкоштовне приміщення та невеличкі гранти. На жаль, жодної підтримки від Української держави ми не отримуємо. Батьки забезпечують все необхідне: книжки, канцтовари, приладдя для креативу, обіди.

Проблема ще в тому, що більшість українських підручників не підходять для наших дво-, тримовних дітей. Бо ці підручники є занадто складними для них. Але зазвичай підручники замовляємо в Україні.

За матеріалом Світ.ua.
Новини за темою:
  • Школи Києва стали краще обігрівати
  • У школах Києва розпочали вимірювати температуру
  • 1-4 листопада школярів запрошує Музей мистецтв імені Ханенків безкоштовно відвідати виставку "Таємниці старих дощок"
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
  • У Запорізькій області невідомий повідомив про "замінування" школи
 23.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Скорпіон (24.10 - 22.11) Скорпіон (24.10 - 22.11)
Скорпионам день сулит душевный подъем, обещает моральную, юридическую, финансовую или иную поддержку. Интересующий вас человек может проявить свои лучшие качества, что укрепит партнерство, создаст почву для взаимного доверия. Могут получить... далі
Інші гороскопи

Хмарина