У базі 27612 реферата, 363 підручника

 ДНТБ України має змогу надавати копії документів або їх фрагментів з фонду... 

ДНТБ України має змогу надавати копії документів або їх фрагментів з фонду Республіканської науково-технічної бібліотеки Білорусі
Архів новин

Державна науково-технічна бібліотека України (ДНТБ), в рамках підписаної 21 жовтня 2016 року Угоди з Республіканською науково-технічною бібліотекою Білорусі (далі РНТБ), вже має змогу надавати на ваші замовлення копії документів або їх фрагментів з фонду РНТБ.

Фонд налічує понад 51 млн. примірників білоруських та зарубіжних науково-технічних документів на різних носіях інформації. До його складу входять: білоруські та зарубіжні книжкові та періодичні видання; описи винаходів до патентів, інформацію про товарні знаки та промислові зразки Республіки Білорусь, Російської Федерації, а також понад 40 країн світу; технічні регламенти та технічні кодекси усталеної практики, державні, міждержавні, міжнародні та галузеві стандарти, нормативні документи з будівництва Республіки Білорусь та Російської Федерації, технічні умови та каталожні листи промислової продукції, зміни та – - доповнення до нормативних документів із стандартизації; промислові каталоги тощо. Спеціалісти ДНТБ України проконсультують вас щодо можливості проведення різних видів інформаційно-бібліографічного та патентного пошуку в базах даних (БД) генерації РНТБ, а також передплачених нею, а саме: БД «Портрети білоруських підприємств», «Виробники товарів і послуг», «Винахідники Білорусі», «Продукція Республіки Білорусь», «Продукція РФ», «Буддокумент», «Будконсультант», «Норми, правила, стандарти РФ», «Винаходи країн світу» тощо.

По материалу МОН.
Новини за темою:
  • Олександр Співаковський відмовився від посади Міністра освіти і науки України
  • Розпочинається студентська акція – «Профспілки. Боротьба за Україну»
  • Відбулось засідання атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України
  • НМУ імені О.О. Богомольця – перший медичний виш в Україні, який отримав зірки якості в QS World University Rankings
  • Про долю переміщених університетів в Україні розповів Єгор Стадний
 23.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

McGayver Menu
Грати у онлайн гру McGayver Menu
Інші ігри

Хмарина