У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Чотири миколаївські школи повністю перейдуть на роздільний збір відходів 

Чотири миколаївські школи повністю перейдуть на роздільний збір відходів
Архів новин

До Всесвітнього дня вторинної переробки, який святкується 15 листопада, у Миколаївській міській раді прозвітували про перехід чотирьох міських шкіл на роздільний збір відходів у рамках підбиття підсумків четвертого етапу масштабного екологічного проекту з сортування твердих відходів у миколаївських школах.

Нагадаємо, у жовтні в Миколаєві стартував всеукраїнський проект для шкіл Let’s Do It, Ukraine – school recycling, марафон роздільного збору відходів, який охопив 67 шкіл та понад 13000 учасників. Акцію організувала громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» та компанія PepsiCo в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського центру позашкільної освіти, Управління освіти Миколаївської міської ради та КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

Керівник проектів у КУ «Агенція розвитку Миколаєва» Анна Ганжул зазначила, що учасники вже пройшли III етапи з шести і мають позитивні результати: «Фіналістам будуть подаровані спеціальні контейнери для сортування відходів і чотири школи Миколаєва почнуть сортувати відходи повноцінно на 5 фракцій (папір, пластик, тетрапак, скло і органічні відходи)».

Деякі школярі залучили до збору вторинної сировини родини, сусідів, інші установи, дитячі садки, військові частини. «Загалом за попередній місяць проекту школярами було зібрано: пластику (ПЕТ) 1513,25 кг; макулатури 17921 кг. І зараз чотири школи-переможниці попередніх етапів проекту – № 24, № 54, №1, № 38 Миколаївський муніципальний колегіум – отримують в рамках проекту контейнери для роздільного збору відходів. Тож сьогодні радо повідомляємо, що перші чотири школи в Україні повністю переходять на роздільний збір відходів» – розповіла президент «Let’s do it, Ukraine!» Юлія Мархель.

Таким чином ініціатори хочуть визначити, скільки ресурсів на підтримання екологічності однієї школи потрібно витратити, щоб до кінця 2017 року перевести на сортування відходів усі навчальні заклади України.

За матеріалом Газета "День".
Новини за темою:
  • "1+1 медіа" запускає проект для школярів "Подорож у телевізійне Задзеркалля"
  • "Гіррі Поттера" вчитимуть у школі?
  • "Золоті унітази" у сільській школі на Львівщині коштуватимуть 430 грн
  • "Лабораторія Касперського" оголошує конкурс для школярів
  • "Останній дзвінок" у кримських школах перенесли на 11 травня
 22.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

- А у меня знакомый дрессировщик есть. Руки и ноги в нескольких местах перегрызены, на всем теле шрамы... Но он все равно говорит:
"Не могу жить без риска". Возьмет плеть и снова в клетку к этим диким зверям. Да вы, наверное, о нем слышали. Куклачев его фамилия...

Інші анекдоти

Хмарина