У базі 27618 реферата, 364 підручника

 14 студентів Університету імені Альфреда Нобеля отримали подвійні європейські... 

14 студентів Університету імені Альфреда Нобеля отримали подвійні європейські дипломи
Архів новин

Випускники спеціальності «Філологія» Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, які брали участь у міжнародній програмі подвійних дипломів із Вищою Школою Менеджменту Охорони Праці у місті Катовіце (Республіка Польща), отримали європейські дипломи в Україні.

Урочиста церемонія вручення дипломів бакалавра зі спеціальності «Англійська філологія» студентам відбулася в Дніпрі вже втретє. Дипломи було вручено 14 студентам та випускникам Університету імені Альфреда Нобеля – учасникам третьої хвилі міжнародної програми подвійних дипломів: Софії Гончаровій , Світлані Єгурновій, Діані Земляній, Дмитру Кирпі, Валерії Кучеревській, Лідії Макаренко, Ярославі Низовській, Карині Нікітюк, Андрію Свистуну, Маргариті Стельмах, Олександру Шевченко Анастасії Яковенко, Аліні Єфремовій, Світлані Пономаренко.

У проведенні урочистої церемонії взяли участь професор Борис Холод, президент Університету, а також координатори програми, професори, батьки та студенти різних курсів спеціальності “Філологія”.

«Ця міжнародна програма нашими спільними зусиллями дуже швидко перетворилася із мрії на реальність. Про подвійні дипломи зараз багато говорять у різних університетах, але чи може ще хтось пишатися такими ж вражаючими результатами, як університет імені Альфреда Нобеля?» – зазначив професор Борис Холод.

У 2016 році бакалаврська програма «Філологія: Переклад» разом з іншими бакалаврськими та магістерськими програмами Університету імені Альфреда Нобеля отримала міжнародну акредитацію європейської агенції ZEvA.

Експерти ZEvA у своїх висновках спеціально зауважили, що для студентів спеціальності «Філологія: Переклад» можливість здобуття якісної освіти європейського рівня протягом основного часу навчання в українському виші – це дуже важлива перевага, що відкриває для випускників спеціальності реальні міжнародні кар’єрні перспективи.

За словами Наталії Зінукової, керівника міжнародного проекту, завідувача кафедри англійської філології та перекладу Університету імені Альфреда Нобеля, для підтвердження європейського рівня своєї філологічної освіти всі учасники третьої «хвилі» наполегливо працювали, складали екзамени та захищали дипломні роботи і в українському, й у польському форматах.

«Я знаю, що мої колеги, які отримали свої подвійні дипломи минулого та позаминулого року, вже працюють завдяки ним як в Україні, так і в інших країнах, багато з них продовжили навчання в інших європейських вишах. Наші можливості помітно зростають завдяки цій програмі, і це додає сил», – стверджує Анастасія Яковенко, випускниця програми.

Довідково: Результатом реалізації цієї міжнародної програми стало те, що вже 38 студентів Університету імені Альфреда Нобеля одержали одразу два дипломи бакалавра, мають тепер реальну європейську освіту.

У їхніх українських документах про вищу освіту зазначено, що вони отримали Диплом бакалавра (чи магістра) філології, перекладача з англійської мови. В польському варіанті це “Диплом бакалавра філології, спеціальність – Англійська філологія, спеціалізація – Англійська мова у бізнесі”.

Загалом в Університеті імені Альфреда Нобеля зараз реально працюють 5 міжнародних програм подвійних дипломів – спільні з університетами Уельсу (Велика Британія), Республіки Польща, Словаччини та Кіпру. В них дедалі активніше беруть участь студенти економічних спеціальностей. Цього року свій шлях до подвійних магістерських дипломів розпочали також студенти спеціальності «Право».

По материалу Університет ім. Альфреда Нобеля.
Новини за темою:
  • В Харькове презентовали научное издание "Університетська автономія: її друзі та вороги"
  • Украинка Елена Боднар получила "Шнобелевскую премию" за лифчик-респиратор
  • На Тернопольщине состоятся ХІХ международные Нобелевские чтения
  • Фонд имени Альфреда Тепфера предоставляет стипендии украинским студентам
  • Во Львове 8 сентября Нобелевский лауреат по химии прочитает лекцию для студентов
 22.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

1996 год. Сторонники демократии торжествуют.
На лекции в университете молоденькая студентка ехидно спрашивает пожилого преподавателя, известного своими прокоммунистическими симпатиями:
-Профессор, вот вы утверждаете, что Лев Толстой был зеркалом русской революции. А кто из писателей был зеркалом русской демократии?
-Гоголь, милочка! – ответил ничуть не растерявшийся лектор.
-Почему... далі
Інші анекдоти

Хмарина