У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Сайт НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» увійшов до топ-500 міжнародного рейтингу... 

Сайт НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» увійшов до топ-500 міжнародного рейтингу найпопулярніших інтернет-ресусів України
Архів новин

Сайт НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» увійшов до ТОП-500 рейтингу популярності в українському сегменті всесвітньої мережі за версією аналітичної компанії Alexa – дочірньої компанії Amazon.соm.

Для досягнення максимально достовірного результату експерти оцінювали сайти по кількох параметрах: по кількості переглядів за три місяці, добовому проценті відвідуваності та інших. Всього оцінювалося 30 мільйонів сайтів.

Самим запитаним у інтернет-користувачів виявився ресурс Google.com.

Єдиним з-поміж інтернет-ресусів українських ВНЗ, який увійшов до ТОП-500 рейтингу популярності в українському сегменті мережі, став сайт НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

На сайті аналітичної компанії Alexa постійно відображається динаміка відвідуваності інтернет-ресусів.

Отже, станом на 14.11.2016 : НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» – 454 місце, КНУ імені Тараса Шевченка на – 739 місце, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна – 2150 місце, Національний університет "Києво-Могилянська академія" – 2804 місце.

На Alexa існує можливість сортувати сайти за 16 категоріями (Бізнес; Джерела інформації; Дозвілля; Дім та сім’я; Діти та підлітки; Здоров’я; Комп’ютери; Країни та регіони; Мистецтво; Наука; Новини та ЗМІ; Освіта; Покупки; Спорт; Суспільство; Ігри).

Розділ "Освіта" має 4 підкатегорії ( Дистанційне навчання; Товари та послуги; Університети, академії та інститути; Школа), а у розділ "Наука" – 16 (Агрономія; Астрономія; Біологія; Географія; Геологія; Екологія; Математика; Організації; Суспільні науки; Технології; Фізика; Хімія; Історія) де відображено й інші вітчизняні університети.

Тож дослідження має велику практичну користь, оскільки дозволяє визначити пріоритети користувачів.

По материалу КПІ.
Новини за темою:
  • У Львові відкрили пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу
  • Вооруженные люди ворвались в ДонНТУ и заставляют студентов идти на войну
  • Одесская абитуриентка обвинила центр ВНО в ошибке при оглашении баллов на сайте
  • Региональные центры оценивания качества образования проводят бесплатные тестирования на своих сайтах
  • Студенту Олаолу Сунками Феми вынесли приговор
 20.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Скорпіон (24.10 - 22.11) Скорпіон (24.10 - 22.11)
Скорпионам звезды рекомендуют вплотную заняться упорядочиванием своего личного пространства, физического или информационного. Это удачный день для наведения порядка в доме и на прилегающей территории, в семейных и жилищных вопросах, в отношениях... далі
Інші гороскопи

Хмарина