У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН відкриє державні дані для громадськості 

МОН відкриє державні дані для громадськості
Архів новин

Відкриття даних Міністерства освіти і науки України, визначення пріоритетних наборів державних даних, які повинні бути доступними, та підвищення готовності громадськості до використання відкритих даних обговорили 18 листопада, у приміщені МОН. Дискусія проходила в рамках відкритої зустрічі представників МОН із зацікавленими громадськими організаціями та активістами.

“Тема важлива, адже перед тим, як готувати масштабний проект і робити загальнодоступними дані центрального органу виконавчої влади, треба зрозуміти запит громадськості, з’ясувати, чи не виключили ми ненароком зі свого поля зору важливість для широкого загалу якоїсь інформації. Не менш важливо – підвищити попит на відкриті дані у сфері освіти, щоб громадські активісти уже розуміли, яким чином, використовуючи цей ресурс, можна контролювати та аналізувати роботу Міністерства”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки –керівник апарату МОН Роман Греба.

Він також наголосив, що Міністерство розглядає розміщення у відкритому доступі даних, як можливість отримати більше пропозицій та ідей від громадськості щодо удосконалення своєї роботи.

На зустрічі озвучили набори даних, які є першочерговими для викладення. Зокрема, представники Міністерства запевнили, що набір даних «Єдина державна електронна база з питань освіти (відомості Реєстру вищих навчальних закладів)», що вказаний у постанові КМУ №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» буде викладено на Єдиному порталі відкритих даних протягом місяця.

Представники МОН також анонсували запуск оновленого порталу Міністерства освіти і науки України, на якому буде окремий розділ, присвячений відкритим даним.

Представники громадськості у свою чергу вказали на необхідність публікації інформації щодо навчальних закладів як вищої, так і загальної освіти, запропонували реалізацію спільних проектів та поділилися досвідом закордонних колег у реалізації проектів на базі відкритих даних.

На зустрічі були також присутні Олександр Риженко, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України, Андрій Піскун, Костянтин Корнієнко, Станіслав Горський та близько 20 представників громадських організацій, серед яких ТЕКСТИ.ORG.UA, Socis, Cityscale, Український центр суспільних даних та інші.

По материалу МОН.
Новини за темою:
  • Всеукраинский конкурс на лучшее периодическое печатное издание для детей и юношества
  • Анатолий Даниленко: 30-40% молодежи в Украине не уверены в своем будущем
  • Гражданская сеть "ОПОРА": недостатки ВНО вызваны отсутствием эффективного лоббиста
  • В Национальном университете обороны Украины завершился международный курс "Гражданско-военное сотрудничество"
  • 30 июня состоится презентация картографического издания "Украина. Голодомор 1932-1933"
 19.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №52

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина