У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Ректори та проректори університетів також будуть змушені подавати е-декларації 

Ректори та проректори університетів також будуть змушені подавати е-декларації
Архів новин

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє, що починаючи з 1 січня 2017 року розшириться коло суб’єктів е-декларування.

“Друга хвиля охопить більше коло суб’єктів електронного декларування. Наразі вичерпний перелік міститься у Законі України “Про запобігання корупції””, – повідомив заступник голови НАЗК Руслан Радецький.

Відповідно до Закону, під другу хвилю е-декларування потраплять, особи, які вже заповнювали е-декларації за 2015 рік, тобто всі без винятку особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняні до них для цілей Закону України “Про запобігання корупції” посадові особи, юридичні особи публічного права.

Таким чином, ректори університетів (проректори, декани, завідувачі кафедр), керівники інших державних освітніх та наукових установ із 1 січня 2017 року змушені будуть оприлюднити свої електронні декларації, так як вони входять до переліку тих осіб, які прирівнюються до таких, що уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

По материалу Національне агентство з питань запобігання корупції.
Новини за темою:
  • Одесская юридическая академия: Анна Лакарова - не секретарша, а помощник ректора на общественных началах
  • Издано 15 учебников для девятиклассников, которые будут учиться по 12-летней программе
  • Генетические мутации из-за Чернобыля будут продолжаться еще 800 лет
  • Ректором Львовского университета внутренних дел станет 34-летний полковник
  • Ю.Павленко: С нового учебного года детско-юношеским спортивным школам будут присвоены категории
 18.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина