У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Стипендія буде складати 1100 грн, однак отримають її лише 50% студентів 

Стипендія буде складати 1100 грн, однак отримають її лише 50% студентів
Архів новин

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич взяла участь у Парламентських слуханнях на тему: «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні».

«Ми змінюємо підхід до виплати стипендій студентам. Ми переходимо до підвищення стипендій, приводячи їх розмір до анонсованого у Законі України «Вищу освіту» – на рівні прожиткового мінімуму починаючи з підвищених стипендій», – наголосила вона.

Лілія Гриневич пропонує, щоб мінімальна стипендія збільшилась із 825 грн до 1100 грн. Підвищена буде складати 1600 грн, а для тих, хто навчаються на фізико-математичних і педагогічних спеціальностях – 1400 грн, тому що це повинно стати засобом мотивації для навчання студентів на цих спеціальностях.

Міністр просить перенести частину коштів запланованих для виплати соціальних стипендій у наступному році на виплату академічних стипендій. За її підрахунками перенести необхідно 1.4 млрд грн. У цьому випадку можливо забезпечити озвучене підвищення стипендій та не буде значного скорочення кількості осіб, які її отримують.

«Отримувати стипендію у цьому випадку будуть 50% студентів. Також ми пропонуємо запровадити рейтингову систему для призначення стипендій, щоб не призначати і далі її тим, хто вчиться на 3 та 4. При цьому вищий навчальний заклад може додавати до цієї системи власні критерії, які будуть затверджені вченою радою та погоджені зі студентами», – зазначила міністр освіти.

Новини за темою:
  • "Поважних причин" для неявки на незалежне тестування цього року в Україні не буде
  • "Табачник" складатиме екзаменаційну сесію волинським студентам
  • "Українська Народна Молодь": корупція у ВНЗ влаштовує і викладачів, і студентів
  • "Шоколадний будинок" назве переможців конкурсів для школярів з нагоди свого 112-річчя
  • 1 березня в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться брифінг
 18.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Мальчики из 7-го "В" пишyт записочкy девочкам из 7-го "A":
- Пpиходите после ypоков за школy целоваться.
Пpиходит ответ:
- Если бyдем только целоваться, то пишите девочкам из 1-го "A".
Інші анекдоти

Хмарина