У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Затверджено перелік професій, за якими навчання в ПТНЗ здійснюватиметься... 

Затверджено перелік професій, за якими навчання в ПТНЗ здійснюватиметься за кошти держбюджету
Архів новин

Уряд визначив перелік з 19 професій загальнодержавного значення – підготовка кадрів за цими професіями здійснюватиметься у професійно-технічних навчальних закладах з кошти державного бюджету. Про це йдеться у постанові КМУ, що була прийнята сьогодні, 16 листопада, під час засідання Уряду.

“Ці професії – пріоритетні для розвитку економіки країни і підготовка кадрів за ними потребує державної підтримки. Завдяки цьому рішенню ми не лише забезпечимо пріоритетні галузі кваліфікованою робочою силою, а й суттєво підтримаємо професійно-технічні навчальні заклади”, – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

На фінансування визначених професій у 2017 році Уряд планує витратити 169млн 600,8тис гривень. Ці кошти будуть включені у освітню субвенцію та передані місцевим бюджетам.

Перелік професій: Машиніст бурової установки (будівельні роботи). Монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації. Бурильник експлуатаційного та розвідувального буріння свердловин на нафту та газ. Помічник бурильника експлуатаційного та розвідувального буріння свердловин на нафту й газ. Моторист бурової установки. Тістороб. Верстатник деревообробних верстатів. Живописець. Верстатник широкого профілю. Токар. Фрезерувальник. Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням. Складальник корпусів металевих суден. Монтер колії. Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів. Виноградар. Бджоляр. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза.

Нагадуємо, що підготовка за рештою професій, що необхідні для обслуговування місцевої інфраструктури та у комунальних господарствах, здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів залежно від регіональних потреб.

Станом на 1 вересня 2016 року в українській системі професійно-технічної освіти для здобуття професій загальнодержавного значення навчається 10тис 279 осіб.

По материалу МОН.
Новини за темою:
  • МОН планує запровадити обов’язковий іспит для іноземних студентів з мови навчання
  • У школах Миколаєва та Харкова призупиняли навчання через похолодання
  • Педагогічна освіта та освітні стандарти – 2 напрямки, за якими МОН хоче співпрацювати з Фінляндією
  • На сайті МОН оновлено перелік освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»
  • 4 квітня Володимир Гройсман та Лілія Гриневич візьмуть участь у конференції «Професійна освіта та підготовка робітничих кадрів: сприяння соціально-економічному та регіональному розвитку України»
 16.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина