У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Уряд направить більше 1,5 млрд грн на зміцнення матеріально-технічної бази шкіл 

Уряд направить більше 1,5 млрд грн на зміцнення матеріально-технічної бази шкіл
Архів новин

Уряд направить 1млрд 615 млн 896 тис грн на зміцнення матеріально-технічної бази шкіл, придбання шкільних автобусів та підтримку освіти в об’єднаних територіальних громадах Уряд перерозподілив 1млрд 615 млн 896 тис грн резерву коштів та нерозподілених видатків освітньої субвенції, щоб посилити матеріально-технічну базу шкіл, продовжити закупівлю шкільних автобусів для опорних закладів та підтримати освіту в об’єднаних територіальних громадах.

Більша частина з цих коштів – 1млрд 598млн 873,8тис гривень – була взята з нерозподілених видатків освітньої субвенції на 2016 рік.

“Перерозподіл цих коштів освітньої субвенції, що складають більш ніж півтора мільярда гривень, дасть нам змогу суттєво підтримати українську освіту: запобігти виникненню заборгованості по заробітній платні перед працівниками ЗНЗ та з оплати комунальних послуг та енергоносіїв і, що не менш важливо, направити кошти на подальший розвиток української освіти”,- наголосила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Завдяки перерозподілу коштів, на поточні видатки та на оновлення матеріально-технічної бази українські школи отримають 815млн 896,6тис гривень.

Для підтримки об’єднаних територіальних громад у придбанні шкільних автобусів, оснащенні шкіл засобами навчання та комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання, впровадженні енергозберігаючих технологій – перерозподілом передбачено 300млн грн.

Окремо кошти в розмірі 300млн гривень також передбачені на оснащення засобами навчання ЗНЗ з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів та опорних закладів.

200млн грн з перерозподілу виділено на закупівлю автобусів для підвезення школярів до опорних шкіл. Як і раніше, придбання автобусів здійснюватиметься на засадах співфінансування 70%- з державного бюджету та 30% – з місцевих бюджетів.

По материалу МОН.
Новини за темою:
  • Тернопольские школьники курят марихуану просто на улицах
  • Правительство выделило педагогам 3,5 млрд грн на финансирование отпусков
  • Результати дослідження: більшість українських роботодавців не дивляться на диплом
  • Правительство Украины дополнительно направит на образовательные программы 10,5 млрд грн
  • Д.Табачник: Студенты-иностранцы ежегодно пополняют бюджет на 3,2 млрд грн
 16.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Учитель спрашивает у класса:
-Знаете, почему у новых русских всегда короткая причёска?
Вовочка отвечает:
-Просто когда они заходят в парикмахерскую они говорят КОРОЧЕ!!!
Інші анекдоти

Хмарина