У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У США порахували кількість іноземних студентів 

У США порахували кількість іноземних студентів
Архів новин

Некомерційна організація Інститут міжнародної освіти (IIE) оприлюднила щорічний звіт. За його інформацією, кількість іноземних студентів, які навчаються в коледжах і університетах США, минулого року вперше перевищила позначку 1 000 000. Число американських студентів, що здобувають освіту за кордоном, також зростає, однак не з такими масштабами. У 2015 році кількість іноземних студентів у США дорівнювала 1 043 839. За період двох останніх років 313 415 американців здобували освіту не в рідній країні. Аналіз американських дослідників показав подібну картину в річних темпах зростання: 2,9% американської молоді вступає за кордон і 7,1% іноземних студентів приїжджають у США.

Щорічну доповідь опублікували в понеділок 14 листопада в зв’язку з завершенням Міжнародного тижня освіти. Це дослідження продемонструвало реальні фінансові переваги міжнародного обміну для Америки. Іноземні студенти з більш ніж 200 країн внесли близько $32,8 млрд в економіку держави протягом 2015-2016 років.

У всій країні Міжнародний тиждень освіти відзначали лекціями та виставками. Американську молодь заохочували завершувати збір необхідних документів, як першого кроку в напрямку виїзду закордон. До слова, під час передвиборчої кампанії нинішній президент США Дональд Трамп закликав до посилення імміграційних законів, що викликало побоювання стосовно долі міжнародного обміну.

Директор IIE Алан Гудман стурбований наявним дисбалансом у студентських потоках, особливо – малою кількістю американців в іноземних вишах. Він підкреслює прихильність вищої освіти США до міжнародних студентів, які попереднього року становили 5% усіх університетських учнів держави.

«Студенти обирають вищу освіту в США завдяки високій якості та різноманітті можливостей в якості інвестиції в своє майбутнє. Ми вважаємо, що така тенденція буде продовжувати існування», – вважає Гудман. Пізніше в США планують запустити гід-інформацію про те, як американцям подати заяву на отримання наукового ступеня за межами США.

Серед інших цікавих результатів дослідження:

тенденція до кількісного переважання студентів із Китаю продовжує зростати; число студентів з Індії збільшилося на 24,9%; дедалі більше іноземців користуються можливістю залишитися в США для продовження здобуття наукових ступенів та пошуку роботи; Саудівська Аравія та Південна Корея зайняли третю та четверту позиції за кількістю відправлених на навчання в США молодих людей – 61 287 та 61 007 осіб відповідно; Європа продовжує приймати більше половини американських студентів, що виїжджають за кордон; третина числа цих молодих людей обрали Великобританію, Італію та Іспанію; епідемія Еболи відлякує американських студентів від поїздок у країни Африки на південь від Сахари – тут фіксують спад в’їзду на навчання на 20%; внаслідок замороження бразильським урядом бюджету на програму наукової мобільності, кількість американських студентів у Бразилії скоротилася на 18,2%.

По материалу Студвей.
Новини за темою:
  • Все менше школярів та студентів пишуть від руки - дослідження
 16.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина