У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Харківські студенти зможуть отримати подвійний диплом 

Харківські студенти зможуть отримати подвійний диплом
Архів новин

10 листопада 2016 року у ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся візит Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні Абдуалієва Алішера Хабібуллаєвича та консула Азіза Аброровича Насірова.

Під час перебування в Університеті Його Високоповажність пан Посол зустрівся із ректором Університету професором Пономаренком Володимиром Степановичем. Під час зустрічі було обговорено спільні дії, направлені на створення сприятливих умов для навчання студентів Республіки Узбекистан в ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Також сторони узгодили питання щодо організації та проведення у місті Харкові майбутніх виборів Президента Республіки Узбекистан.

Його Високоповажність пан Посол позитивно оцінив ініціативу ректора Пономаренка Володимира Степановича щодо створення спільних програм подвійних дипломів між університетами України та Узбекистану та долучення до міжнародних проектів за участю ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

У рамках візиту відбулася зустріч зі студентами Республіки Узбекистан, що навчаються в ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Студенти висловили свої враження про навчання в університеті. Його Високоповажність пан Посол представив студентам можливості розвитку співпраці між Республікою Узбекистан та Україною і зосередив увагу на перспективах подальшого працевлаштування та використання майбутніх компетентностей.

По материалу МОН.
Новини за темою:
  • Посол ЄС в Україні: «Ми збільшимо можливості академічних обмінів для українських студентів»
  • Українські студенти привезли з Універсіади-2017 два «золота», три «срібла» та чотири «бронзи»
  • Студенти з нескладеною математикою частіше не закінчують університет
  • Студентка ЧДТУ створила тактильний календар для людей із вадами зору
  • Українські студенти вибороли перші медалі на зимовій Універсіаді-2017
 14.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Замучила мужика жизнь – на работе платят мало, жена по этой причине ушла, всё наперекосяк. И тут встречает он своего друга детства, а тот преуспевающий бизнесмен.
- Чё грустный?
- Да так мол и так.
- Давай я тебя на работу возьму.
Взял мужика на работу. Первый день даёт ему чек на 40 тысяч долларов: - Сходи через дорогу в банк принеси бабки.
Тот принёс, друг сразу же отсаливает... далі
Інші анекдоти

Хмарина