У базі 27618 реферата, 364 підручника

 За перевірку студентських робіт на плагіат «Львівська політехніка» заплатила... 

За перевірку студентських робіт на плагіат «Львівська політехніка» заплатила ₴130 тис.
Архів новин

НУ «Львівська політехніка» заплатила 130 тисяч гривень ТОВ «Антиплагіат» за перевірку студентських робіт на плагіат протягом минулого навчального року. Як розповів ZAXID.NET проректор з науково-педагогічної роботи НУ «Львівська політехніка» Дмитро Федасюк, протягом 2015-2016 років вдалось перевірити майже 10 тисяч студентських робіт.

«Торік ми підписали угоду з цією компанією. Ми користуємось цим сервісом і сплачуємо згідно з лічильником. Ця система рахує кількість перевірених сторінок, які ми перевіряємо з наявними ресурсами у інтернеті. Перевірка однієї сторінки вартує одну гривню», – пояснив Дмитро Федасюк.

Він зазначив, що торік у грудні «Львівська політехніка» перевірила понад 5 тис. робіт та приблизно 4,5 тисячі у червні. В університеті запевняють, що використання програми суттєво полегшує виявлення плагіату.

«Ми не ведемо статистики у скількох роботах ми виявили ознаки плагіату, але ця система є потрібною. Були випадки, що людей не допускали до захисту, після того, як їхні роботи перевірили. Доступ до системи мають викладачі на кафедрах, де здійснюють перевірку дипломних робіт. Ця система не є унікальною для Львова, її використовують у багатьох університетах, зокрема в університеті життєдіяльності», – запевнив Федасюк.

Зазначимо, що програма Unplag визначає відсоток унікального тексту в конкретній роботі, відсоток запозичень з інших робіт, а також дає посилання на матеріали, з яких зроблені запозичення. Розробники цієї програми розробили алгоритми, які розпізнають цитати різних стилів, знаходять перефразовані уривки, заміни символів, використання синонімів у запозиченому тексті.

ТОВ «Антиплагіт» зареєстроване у Києві у листопаді 2015 року. Засновником та керівником компанії є мешканець міста Бар Вінницької області Сергій Ткаченко.

По материалу Zaxid.net.
Новини за темою:
  • Заступниця міністра освіти озвучила свою позицію щодо законодавчого врегулювання діяльності студентських профспілок
  • МОН автоматизує перевірку академічних текстів на плагіат
  • Оприлюднили результати дослідження рівня безробітної молоді в Україні
  • 4 квітня Володимир Гройсман та Лілія Гриневич візьмуть участь у конференції «Професійна освіта та підготовка робітничих кадрів: сприяння соціально-економічному та регіональному розвитку України»
  • Затверджено угоду між Україної та США про співробітництво у сфері науки та технологій
 13.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина