У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Все менше школярів та студентів пишуть від руки - дослідження 

Все менше школярів та студентів пишуть від руки - дослідження
Архів новин

Благодійна організація National Literacy Trust оприлюднила результати дослідження на тему актуальності письма від руки серед британських школярів та студентів. Виявилося, що тільки 20,7% опитаних не обмежуються друком на електронних пристроях поза навчальним часом.

68% опитаних вважають за краще відправляти смс-повідомлення, 46% – використовують месенджери і 44% – спілкуються в соціальних мережах. Найбільш популярними формами тексту, написаного від руки, стали листи (26%), поезія (25%) і записки (3%).

Крім цього, автори дослідження з’ясували, що дедалі менше дітей та підлітків отримують задоволення від процесу письма. У минулому опитуванні їхня кількість становила 49%, тепер же вона дорівнює 45%.

Дослідження проводили в 2015 році. В порівнянні з 2014 роком кількість дітей, які пишуть від руки, зменшилася майже на 7%. До опитування приєдналися більше 32 тисяч дітей у віці від 8 до 18 років.

За матеріалом Студвей.
Новини за темою:
  • У 2009 році 64 військових ВНЗ Росії приймуть не більше 3 тисяч студентів
  • Півмільйона албанських студентів і школярів одержали доступ до комп’ютерів та Інтернету
  • Білоруських студентів змусили фінансувати пропрезидентський союз молоді
  • Часник зменшує ризик розвитку раку легенів
  • Грузинські школярі зможуть брати відпустку
 12.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина