У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Оприлюднили результати дослідження рівня безробітної молоді в Україні 

Оприлюднили результати дослідження рівня безробітної молоді в Україні
Архів новин

Днями пройшла презентація результатів дослідження проблем молоді на етапі переходу від навчання до стабільної роботи «Перехід на ринок праці молоді». Про висновки роботи доповідала координатор групи «Work4Youth» Міжнародної Організації Праці (МОП) Сара Елдер. «Якщо говорити про показники безробіття молоді, то можна побачити, що в Україні цей показник становить 11,6% від загальної кількості молодих українців. Це нижче, ніж загалом для ЄС і значно нижче, ніж середнє значення цього показника для інших країн цього регіону [Східної Європи і Центральної Азії], – 25, 5 %. Тут Україна, як ми бачимо, показує загалом непоганий результат», – сказала Елдер.

Вона зауважила: якщо об’єднати молодих людей, які мають непостійну зайнятість, є незайнятими, безробітними, неактивними на ринку праці та не навчаються, то такий показник – негативного невикористання робочої сили – буде становити 38 відсотків від усієї кількості молодих людей в Україні. За її словами, цей показник загалом нижчий, ніж у країнах Балканського регіону.

«Понад 51 відсоток української молоді знайшли собі роботу до досягнення 25 років», – підкреслив старший спеціаліст з питань зайнятості в субрегіональному бюро МОП у Будапешті Маурісіо Дірксенкс. Він також уточнив, що в Україні наразі рівень самозайнятості та підприємництва серед молоді є досить низьким – 8 відсотків.

«Хочу наголосити, що зараз є велика необхідність працювати з молоддю на ринку праці. Безумовно, обмеження потенціалу молоді та її розвитку для отримання належного досвіду і гідного доходу буде значно погіршувати ситуацію із зайнятістю молоді. Якщо ми не будемо працювати з усіма цими викликами і проблемами, то вони призведуть до дуже негативних наслідків на ринку праці», – резюмував Дірксенкс.

Дані дослідження проблем української молоді на етапі переходу від навчання до стабільної роботи «Перехід на ринок праці молоді» наведені за 2015 рік. Цей проект був реалізований Українським центром соціальних реформ (UCSR) та Інститутом демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України за підтримки Міжнародної організації праці, наданої в межах спільного з Фондом МастерКард етапу проекту «Work4Youth».

Результати цього дослідження були наведені для України в порівнянні з 8 країнами регіону Східної Європи та Центральної Азії і також у порівнянні з країнами ЄС. У рамках програми цього проекту провели 53 дослідження в 34 країнах світу.

По материалу Студвей.
Новини за темою:
  • В результате нападения на детский садик в Бельгии погибли дети
  • Настало покращення. Статистика МОН свідчить про більшу активність абітурієнтів порівняно з минулим роком
  • Від сьогодні школи Львова, Рівного, Запоріжжя та частини Закарпаття закрито на карантин
  • В этом году втрое больше абитуриентов обжаловали результаты внешнего тестирования
  • Минобразования Украины в октябре сообщит о результатах акции "Урок плавания"
 12.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Рыбак уходит с рыбалки, сматывет удочки, сует червячков
в рюкзачок, ни фига не поймал и приговаривает...
- "Вот если б рыбалка так не успокаивала... Придушил бы всех нахрен!"
Інші анекдоти

Хмарина