У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Час народження дитини впливає на її успіхи у школі - відкриття 

Час народження дитини впливає на її успіхи у школі - відкриття
Архів новин

Учені прийшли до висновку: передчасні та запізнілі пологи негативно впливають на процес розвитку нервової системи дитини.

Фахівці зі Швеції проаналізували дані більш як 2 мільйонів дітей, які народилися в період між 1973 і 1994 роками. Дослідники оцінили академічну успішність учасників, зокрема, їх підсумкові оцінки в середній школі. Крім того, вони з’ясували, на якому терміні народилися діти.

Дослідження показало, що у недоношених і переношених дітей успішність була істотно знижена порівняно з контрольною групою. Оцінки учасників, які народилися набагато раніше строку, виявилися нижчими на 0,43, а у сильно переношених добровольців – на 0,15, розповідає Мeddaily.ru з посиланням на UPI.com.

Вчені прийшли до висновку: передчасні та запізнілі пологи негативно впливають на процес розвитку нервової системи. Однак фахівці кажуть, що певну роль можуть грати інші фактори, наприклад, ожиріння у майбутньої матері, а також неправильне харчування і куріння під час вагітності.

Новини за темою:
  • Доньки Обами пішли в нову школу
  • У США 12-річний школяр визнаний винним в убивстві матері
  • У результаті ізраїльського авіаудару по школі в секторі Газа загинули близько 30 осіб
  • В угорській школі застрелили директора та вчителя
  • Замерзлі вчителі індійської школи зігрілися біля багаття з підручників
 11.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

друзеи не надо иметь,
с друзьями надо дружить
Інші анекдоти

Хмарина