У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Час народження дитини впливає на її успіхи у школі - відкриття 

Час народження дитини впливає на її успіхи у школі - відкриття
Архів новин

Учені прийшли до висновку: передчасні та запізнілі пологи негативно впливають на процес розвитку нервової системи дитини.

Фахівці зі Швеції проаналізували дані більш як 2 мільйонів дітей, які народилися в період між 1973 і 1994 роками. Дослідники оцінили академічну успішність учасників, зокрема, їх підсумкові оцінки в середній школі. Крім того, вони з’ясували, на якому терміні народилися діти.

Дослідження показало, що у недоношених і переношених дітей успішність була істотно знижена порівняно з контрольною групою. Оцінки учасників, які народилися набагато раніше строку, виявилися нижчими на 0,43, а у сильно переношених добровольців – на 0,15, розповідає Мeddaily.ru з посиланням на UPI.com.

Вчені прийшли до висновку: передчасні та запізнілі пологи негативно впливають на процес розвитку нервової системи. Однак фахівці кажуть, що певну роль можуть грати інші фактори, наприклад, ожиріння у майбутньої матері, а також неправильне харчування і куріння під час вагітності.

Новини за темою:
  • Науковці: Мобільні телефони ніяк не впливають на захворювання на рак
  • У школах Чехії вчитимуть писати тільки друком
  • У Чернівцях у школі вчитель побив учня
  • У США відкриється перша у світі приватна школа для астронавтів
  • У Мексиці школярів зобов’яжуть харчуватися правильно на рівні конституції
 11.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина