У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Освіта стала найпопулярнішою категорією на Google Play 

Освіта стала найпопулярнішою категорією на Google Play
Архів новин

Аналітичний сервіс 42 Matters проаналізував кількість завантажень тих чи інших додатків на мобільних сервісах Google Play та App Store. Дослідники виявили, що освіта — найпопулярніша категорія в магазині додатків для Android. Усього користувачі завантажили майже 220 тисяч додатків із вказаного розділу. 12% із них є платними. При цьому, в App Store найбільш популярною категорією додатків стали ігри.

В огляді врахували майже 2,7 мільйонів додатків на Google Play і біля двох мільйонів на App Store. На обох сервісах існує тенденція до завантаження безкоштовних додатків (91,9% для Android і 84% для iOS). П’яту частину завантажень складають ігри.

За матеріалом Студвей.
Новини за темою:
  • Японці зможуть отримати вищу освіту за допомогою мобільного
  • Японські науковці: через глобальне потепління яблука стали солодшими
  • Ще одна земля Німеччини скасувала плату за освіту
  • Школярка стала героєм країни, віддавши життя за брата
  • Школярі й студенти Іспанії вимагають відставки міністра освіти
 10.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Новость:
Опрос, проведенный в школах, показал, что 67 процентов учителей уверены в отсутствии сексуального насилия в школе. Остальные 33 процента краснеют и хихикают.

Інші анекдоти

Хмарина