У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Каліфорнії відкрили університет без викладачів 

У Каліфорнії відкрили університет без викладачів
Архів новин

У Каліфорнії відкрили університет “42”, в якому близько 1000 осіб вивчатиме кодування і програмування без допомоги викладачів. Про це повідомляє UniversityWorldNews. Стандартних лекцій тут не передбачається – учні ділитимуться досвідом, створюватимуть спільні проекти і перевірятимуть роботи одне одного, співпрацюючи в єдиній комп’ютерній мережі.

В університеті “42” немає вчителів, навчальних програм і класів, а студентам не треба ні за що платити. Відділення університету в Каліфорнії з’явиться в місті Фрімонті. Для американської школи придбали кампус площею 60 тисяч квадратних метрів, а також гуртожиток на 600 осіб, у якому мешкатимуть малозабезпечені студенти.

Студенти мають пройти 21 рівень, що розраховано на термін від 3 до 5 років. Тривалість навчання залежить від успішності. Навчальна програма будується на основі проектів. Всі студенти повинні бути присутні на території кампусу, брати участь у колективній роботі і взаємодіяти з однолітками.

Автори проекту пояснюють, що вирішили зробити навчання безкоштовним, оскільки в США дуже дорого навчатися у ВНЗ. До того ж технологічним компаніям не вистачає співробітників.

Подібний університет було відкрито у Парижі 2013 року, він уже довів свою ефективність. Випускники французького “42” працюють у таких всесвітньо відомих компаніях, як IBM, Amazon.com і Tesla, а також відкривають власні фірми.

До того ж, відкриття університету “42” в Каліфорнії схвалили чимало успішних діячів ІТ-сфери, серед яких співзасновник і генеральний директор компанії Snapchat Еван Шпігель, співзасновник і генеральний директор сервісу Periscope Кейвон Бейкпур і віце-президент “Фейсбуку” Девід Маркус.

За матеріалом Педагогічна Преса.
Новини за темою:
  • Викладачів Львівського національного університету нагородять грамотами КМУ
  • Канадські викладачі отримують найвищу зарплатню
  • У Німеччині визначили елітні університети
  • В Італії з ВНЗ звільнили двох викладачів через негативні відгуки студентів
  • У Німеччині відкриють університет для людей з вадами слуху
 09.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
Овнам день поможет систематизировать информацию, упорядочить контакты. Подходящее время для посещения официальных инстанций и их сайтов, для работы с собственным сетевым ресурсом. Удачный момент для оформления документов, включая визы, пропуска... далі
Інші гороскопи

Хмарина