У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Українські студенти отримають можливість безкоштовно навчатися у Китаї 

Українські студенти отримають можливість безкоштовно навчатися у Китаї
Архів новин

Ще 30 студентів отримають можливість навчатися у трьох університетах Китаю, а саме: у Північно-західному університеті, Педагогічному університеті Шеньсі та Сіанському університеті іноземних мов. Про це йдеться в Меморандумі порозуміння між Товариством українсько-китайської дружби і Міністерством освіти і науки України з одного боку та Фондом допомоги освіті іноземних студентів Міжнародної торгової палати Шовкового шляху (SRCIC) з іншої. Меморандум був підписаний сьогодні, 8 листопада 2016 року, у приміщенні Колегії МОН.

Документ дасть можливість збільшити кількість українських студентів, що навчаються в Китаї, адже 30 місць профінансованих Фондом допомоги освіті іноземних студентів SRCIC додадуться до загальної кількості існуючих квот академічних обмінів між Україною та КНР.

“Міністерство освіти і науки України зацікавлено у збільшенні кількості академічних обмінів студентами та науковцями між Україною та Китайською Народною Республікою і вітає ініціативу Міжнародної асоціації торгово-промислових палат Шовкового шляху у підтримці навчання кращих студентів України в китайських університетах за рахунок грантів Фонду допомоги освіті іноземних студентів SRCIC”, – зазначив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець.

Згідно меморандуму студентів набиратимуть у 2 етапи: 20 осіб у 2017 році та 10 осіб у 2018 році. Вони навчатимуться за трьома спеціальностями: “Міжнародна торгівля”, “Журналістика та ЗМІ” і "Китайська мова і література”. Надалі, якщо цей освітній проект буде успішним, планується розширити обсяг співпраці та надати можливість більшій кількості студентів отримувати освіту в КНР.

“Китай планує реалізувати цілу серію інвестиціних проектів в Україні. Це будуть проекти пов’язані з промисловістю, транспортом, реалізацією вільних економічних зон тощо. Очевидно, що всі ці галузі грунтуються на освіті та міжкультурному порозумінні. Саме тому, на першому етапі Міжнародна торгова палата Шовкового шляху зацікавлена у підготовці спеціалістів, без яких усі ці проекти не зможуть бути реалізовані. При чому йдеться як про навчання профільних спеціалістів, так і мовних, які б стали ланками, що пов’язують наші країни та мають можливості реалізовувати такі масштабні проекти”, – пояснив Президент Міжнародної асоціації торгово-промислових палат Шовкового шляху (SRCIC) Лу Цзяньчжун (Lu Jianzhong).

Усі запропоновані для навчання українських студентів університети знаходяться у місті Сіань, адміністративному центрі провінції Шеньсі. Місто є одним з найвизначніших культурних та історичних центрів Китаю. Важливий індустріальний центр – промисловість міста охоплює виробництво сталі, хімікатів, текстилів та електроніки.

Нагадуємо, що 28 березня 2012 року у місті Санья (провінція Хайнань, КНР) під час першого засідання українсько-китайської Підкомісії зі співробітництва в галузі освіти Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки було підписано п’яту Угоду між Міністерством освіти і науки України і Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво у галузі освіти.

Цією Угодою було передбачено збільшення квоти академічних обмінів між Україною та КНР до 100 стипендій, з них до 25 стипендій передбачено для навчання в аспірантурі і проходження наукового стажування, 75 – для отримання вищої освіти і мовного стажування.

На кожен наступний навчальний рік китайська та українська сторони узгоджують дипломатичними каналами необхідну кількість стипендій, а також конкретні умови обмінів.

Новини за темою:
  • Студент "замінував" школу в Донецькій області
  • Д.Табачник виступає за відміну обов’язкового дубляжа іноземних фільмів українською мовою
  • Студенти України розробили революційну програму CrossView
  • 45% студентів першого курсу бюджетної форми навчання Львівського національного університету - пільговики
  • Черкаський інститут пожежної безпеки долучився до благодійної акції "Підтримай Українську армію"
 09.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина