У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В РФ заснували свій міжнародний рейтинг університетів 

В РФ заснували свій міжнародний рейтинг університетів
Архів новин

Російський союз ректорів (РСР) та Російська академія наук (РАН) запустять свій міжнародний рейтинг університетів. Перші результати будуть опубліковані через рік, заявив голова РСР, ректор МДУ імені Ломоносова Віктор Садовничий.

Рейтинг вирішено назвати "Три місії університетів", перший аналіз і публікація його результатів плануються на вересень 2017 року, – наголосив він.

Збір інформації про вузи стартує на початку наступного року. За словами академіка, засновниками рейтингу виступлять РСР і РАН – вони створять некомерційну організацію "Рада рейтингу" Три місії університетів", документи на реєстрацію вже подані.

Рейтинг буде враховувати 34 показника, які об’єднані в п’ять груп: "Освіта" (40% вкладу в результат вузу в рейтингу), "Наука" (30%), "Інтернаціоналізація", "Стійкість і потенціал розвитку", "Дистанційна освіта" (10%), – сказав Садовничий.

Він додав, що наскрізною ниткою через показники буде проходити вплив університету на суспільство. "Ми намагаємося весь час показати вплив університету на суспільство, чи є університет центром культури, адже університет – це широке поняття. Ми збираємо якісь показники, які дозволяють стверджувати, що ми оцінюємо вплив на суспільство. Але це для обговорення, якщо у вас є сумніви, ми їх будемо враховувати в найближчі два місяці", – сказав Садовничий.

Рейтинг буде ранжувати не тільки російські, але й іноземні університети, зокрема, навчальні заклади Японії, Китаю, Бразилії, Індії, Ірану, Туреччини та країн СНД.

Одним з основних інструментів отримання даних про роботу університетів залишається анкетування, однак не виключено, що будуть використовуватися дані моніторингу російських вузів, який щорічно проводить Міносвіти РФ.

По материалу ВНЗ.
Новини за темою:
  • Рейтинг лучших университетов мира 2009
  • Ежеденельник Times Higher Education опубликовал рейтинг лучших университетов мира
  • Рейтинг немецких ВУЗов для проведения научных исследований
  • Eduniversal составила рейтинг бизнес-школ 2009 года
  • В России впервые составлен рейтинг лучших университетов
 07.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина