У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Студентам Канади підвищили стипендії та відмінили пільги 

Студентам Канади підвищили стипендії та відмінили пільги
Архів новин

За новими правилами, випускники вищих навчальних закладів не повинні будуть виплачувати їхній державний студентський кредит, поки не зароблятимуть $ 25 000 на рік.

Ця зміна, запропонована ліберальним урядом Трюдо в рамках весняного бюджету, підвищує попередню межу $ 20 210 для виплати кредиту.

Серед інших нових правил є і підвищення стипендій. Так, студенти з сімей з низьким рівнем доходу будуть отримувати федеральну стипендію в розмірі $ 3 000 щорічно замість $ 2 000, як раніше.

Водночас стипендія студентів з родин із середнім рівнем доходу буде підвищена з $ 800 до $ 1 200 на рік, а студенти-заочники будуть отримувати $ 1 800 замість $ 1 200.

У 2017-2018 академічному році очікується більше змін: уряд збирається розширити права студентів на стипендію і збільшити фінансування.

Згідно з бюджетом, наявні нині порогові значення для студентів з сімей з низьким і середнім рівнем доходу будуть замінені єдиним прогресивним граничним значенням. Так що стипендії будуть поступово знижуватися залежно від доходу і розміру сім’ї.

Також студенти будуть повинні виплачувати тільки фіксовану плату для покриття витрат на їхнє навчання. Їхні фінансові активи та дохід більше не будуть оцінюватися.

Крім того, починаючи з 1 січня 2017 року не буде податкових пільг на навчання, які, за словами уряду, мало чим допомагають студентам, коли тим найбільше потрібна допомога.

За матеріалом Педагогічна Преса.
Новини за темою:
  • ТОП-5 найкращих закордонних стипендій для гуманітаріїв
  • Вчені випадково підвищили провідність кристала в 400 разів
  • Жертвами 20-річного студента коледжу стали 14 осіб
  • Канада запускає нову імміграційну програму для вчених
  • У Канаді помер останній носій лівської мови
 07.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Телець (21.04 - 20.05) Телець (21.04 - 20.05)
Для Тельцов сегодня играет большую роль энтузиазм, интерес к продолжению вчерашних сюжетов. Возможна вовлеченность в актуальные общественные события или в процессы, происходящие в вашем рабочем коллективе, близком кругу. Новые или расширенные... далі
Інші гороскопи

Хмарина