У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Як отримати закордонний диплом, не виходячи з дому 

Як отримати закордонний диплом, не виходячи з дому
Архів новин

Останнім часом дистанційна освіта набуває все більшої популярності: ще в 2014 році Google оприлюднив найчастіші запити, що стосувалися вищої освіти – виявилося, що люди більш зацікавлені в онлайн-курсах, ніж у відвідуванні університетських кампусів. Що ж таке дистанційне навчання за кордоном? Як отримати дистанційну освіту в США, Великобританії, Німеччині чи навіть на просторах Азії? Як вступити і які умови? Чи є стипендії? З’ясовуємо разом!

Що таке дистанційна освіта

Розгадка у назві – дистанційна освіта дає можливість навчатися не в стінах університету, а вдома, за екраном власного комп’ютера. За допомогою Інтернету ти можеш переглядати відео-лекції, спілкуватися з педагогами й однокурсниками та завантажувати навчальні матеріали.

Типи дистанційної освіти Курси, що пропонують університети. Зазвичай вони проходять повністю онлайн, хоча деякі заклади дають студентам можливість особисто зустрітися з викладачами й однокурсниками. Інший варіант – вся робота буде відбуватися в мережі, студентам потрібно зустрічатися лише під час іспитів. Ще існує так зване blended learning (змішане навчання) – поєднання звичайних лекцій та навчання онлайн. MOOC (massive open online courses). Завдяки коротким відкритим онлайн-курсам навчання стало легшим і доступнішим. Втім, МООС не можуть замінити повноцінні навчальні програми.

За і проти

Чому варто обрати дистанційну освіту? Гарний варіант для всіх, хто мріє про закордонний диплом, але не хоче покидати Україну. Зазвичай дистанційна освіта коштує дешевше, ніж повноцінні університетські курси. Крім цього, є можливість зекономити на проживанні та перельоті. Дистанційна освіта дарує можливість взаємодіяти з представниками інших культур. Вона не має кордонів: різні часові пояси та континенти не вплинуть на якість навчання. Можливість навчатися у зручному для себе темпі. Це чудовий варіант для людей, які не можуть регулярно відвідувати семінари та лекції через роботу чи інші причини.

Дистанційна освіта тобі не підійде, якщо: Ти не надто дисциплінований – тоді навчання у власному темпі стає недоліком. Для тебе важливий особистісний контакт із викладачами та іншими студентами. Ти хочеш отримати спеціальність (медицина, природничі науки, інженерія), яка вимагає використання специфічних інструментів, проведення практичних дослідів – це неможливо під час навчання онлайн.

Деякі країни, у яких є можливість навчатись дистанційно:

Канада

Варто звернути увагу на канадський університет Атабаски (Athabasca University) та прочитати, що вимагається від закордонних студентів для вступу.

Німеччина

Хагенський заочний університет (FernUniversität in Hagen) – єдиний державний університет, який пропонує дистанційні курси у німецькомовних країнах і регіонах.

Австралія

Open Universities Australia – на сайті зібрані курси від провідних австралійських ВНЗ, зокрема університету Монаша. Доступні рівні бакалавра й магістра з різноманітних спеціалізацій: культура й мистецтво, бізнес, здоров’я, ІТ, закон та право.

Швеція

Uppsala Universitet – найстаріший університет Скандинавії пропонує дистанційні курси з природничих дисциплін.

Індія

Acharya Nagarjuna University державний університет, що дає змогу здобути диплом магістра чи бакалавра онлайн. Серед предметів – управління бізнесом, соціальна робота, IT.

За матеріалом Studway.
Новини за темою:
  • ТОП-5 найкращих закордонних стипендій для гуманітаріїв
  • Бі-бі-Сі розкрила аферу з дипломами у британському ВНЗ
  • Терагерцовий сканер виявив невідому раніше фреску
  • В океані знайдені десятки тисяч невідомих живих організмів
  • Міністром закордонних справ Австрії став студент
 04.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №2805

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина