У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Все про здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017 

Все про здобуття Державної премії України в галузі освіти 2017
Архів новин

Міністерство освіти і науки України оголосило прийом документів та матеріалів кандидатів (колективів) на здобуття Державної премії України в галузі освіти на 2017 рік за номінаціями дошкільна і позашкільна освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, наукові досягнення в галузі освіти (Лист МОН №1/9-576 від 01.11.2016 р.).

Головним критерієм присудження Державної премії України в галузі освіти має бути практична цінність роботи кандидатів (колективів) для впровадженя реформи освіти на національноному рівні. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на засіданні Комітету з Державної премії України в галузі освіти (далі – Комітет), що відбулося минулого тижня в МОН.

“Ця Премія – дуже важлива. Я переконана, що будь-яка мотивація за досягнення у сфері педагогічної науки, особливо за ті, що допоможуть нам здійснювати реформування освіти, повинна заохочуватися та підтримуватися державою”, – зазначила Лілія Гриневич.

Міністр наголосила, що робота Комітету має бути максимально прозорою та керуватися новими процедурами, які будуть зрозумілими та відкритими для громадськості. Комітет працюватиме в оновленому складі, тепер до нього входять предстаники навчальних закладів, громадських організацій та експертного середовища.

У зв`язку з тим, що певний час Держпремії не видавалися взагалі, роботи, що подавалися на отримання Держпремії раніше, не будуть автоматично залучені до конкурсу, але учасники зможуть за власним бажанням подати свої роботи за новими, прозорими процедурами.

Удостоєні Державної премії не лише отримають звання лауреата Державної премії, а й грошову винагороду. Офіційна церемонія видачі звань та премій буде приурочена до Дня працівників освіти.

Премію присуджують по одній у таких номінаціях:

дошкільна та позашкільна освіта загальна середня освіта професійно-технічна освіта вища освіта наукові досягнення в галузі освіти

Документи й матеріали кандидатів приймають до 1 березня 2017 року на адресу Інституту модернізації змісту освіти: 01135, Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, кім. 104.

Державну премію України в галузі освіти присвоюють, керуючись нормами таких документів, як:

Положення про Державну премію України в галузі освіти, затверджене Указом Президента України від 30.09.2010 № 929 Порядок висування кандидатів (колективів) на здобуття Державної премії України в галузі освіти та оформлення подань про висування кандидатів (колективів), документів та матеріалів щодо кандидатів (колективів), які подаються суб’єктами висування, затверджений постановою Комітету з Державної премії України в галузі освіти від 27.10.2016 № 1 (далі — Порядок № 1). Створення та склад Комітету з Державної премії України в галузі освіти визначається Укразом Президента України №315/2016 від 29 липня 2016 року.

Указ Президента України про присудження Державної премії України в галузі освіти оприлюднюють до 1 жовтня 2017 року.

Відомості про нагородження працівника державними нагородами України та відзнаками України вносять до трудової книжки у розділ «Відомості про нагородження».

За матеріалом Педрада.
Новини за темою:
  • МОН та Мінрегіон розпочали спільний проект зі створення нового освітнього простору в 200 школах України, 50 із них пілотуватимуть НУШ
  • У Чернігові юні філософи та релігієзнавці змагаються за першість на Всеукраїнському турнірі
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • В ЧНУ ім. Богдана Хмельницького обговорили проблематику Української революції 1917 – 1921 років
 03.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина