У базі 27618 реферата, 364 підручника

 LinkedIn відкрив освітній розділ 

LinkedIn відкрив освітній розділ
Архів новин

Світ онлайн-освіти сколихнула звістка про відкриття розділу «Learning» на платформі LinkedIn. Більше тисячі онлайн-курсів на різноманітні тематики, від бізнесу і ІТ до 3D-моделювання та відео-продакшну, тепер доступні на найпопулярнішій платформі для пошуку професійних зв’язків.

Наразі на LinkedIn зареєстровано більше 400 млн користувачів і відтепер типовий сценарій їхньої поведінки може виглядати так:

«Хочу отримати роботу в компанії, про яку читаю зараз на LinkedIn. Для цього мені потрібні вказані skills (навички). Натискаю на skill – потрапляю на перелік необхідних курсів. Обираю курс, одразу переглядаю Welcome video і профіль викладача (на LinkedIn). Все підходить! Проходжу курс, сертифікат одразу прикріпляю у свій профіль на LinkedIn. Done.»

Стосовно курсів та умов використання. Сервіс працює на принципі підписки. Це означає, що сплачуючи певну суму в місяць, ви отримуєте повний доступ до усіх курсів системи:

~ 22 євро/місяць ~ 20 євро/місяць, за умови підписки одразу на рік Тепер хороші новини. Зараз є можливість отримати безкоштовну підписку на пробний місяць проходження курсів. Щоб підписатися на сервіс, потрібно ввести інформацію банківської картки. Але не хвилюйтеся, за сім днів до закінчення пробного терміну вам надійде повідомлення, що підписку можна скасувати. Якщо не скасуєте, то вже наступного місяця (після закінчення пробного) гроші автоматично будуть зняті з картки.

Історія розвитку ідеї щодо інтеграції LinkedIn та навчальних курсів.

Рішення LinkedIn стосовно інтеграції навчальних курсів у свою платформу не з’явилося зненацька. У 2015 році LinkedIn придбав платформу онлайн-курсів Lynda.com за 1.5 млрд долларів (Стаття у Business Insider).

Після цієї угоди пройшло півтора роки. За цей час LinkedIn сумісно зі спеціалістами з Lynda.com розробили додатково чимало контенту для того, щоб покрити зарезервовані «навички» на LinkedIn. Отже, якщо бути лаконічним, надзвичайно ефективна інтеграція сервісів. Користуйтеся та розповсюджуйте новину, нехтувати таким просто гріх :)

За матеріалом EdEra.
Новини за темою:
  • У Франції відкриють школу за зразком Хогвортсу
  • Час народження дитини впливає на її успіхи у школі - відкриття
  • У Каліфорнії відкрили університет без викладачів
  • Феномен непорочного зачаття вперше відкрито серед хребетних
  • Відкрито найбільш віддалену від Землі галактику
 02.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Стрельцы сегодня склонны остро реагировать на чужое поведение. День ознаменуется дискуссией, состязанием, дружеской конкуренцией, либо приглашением к ним. Уверенные в себе Стрельцы охотно примут вызов. Если вы сомневаетесь в своих способностях... далі
Інші гороскопи

Хмарина