У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Про роль бізнесу у розвитку української професійно-технічної освіти розповіла... 

Про роль бізнесу у розвитку української професійно-технічної освіти розповіла Лілія Гриневич на відкритті Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine»
Архів новин

До перемог та спільної праці для розвитку професійно-технічної освіти закликала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на відкритті Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», що відбулося 31 жовтня, в КНТЕУ.

“Ми сподіваємось на більш активну участь бізнесу у фінансуванні професійно-технічної освіти і покращенні її матеріальної бази. Не може бути такої великої різниці між можливостями на ринку праці та тією навчальною базою, на якій ми готуємо наших випускників”, – зазначила Лілія Гриневич.

Також вона подякувала працівникам ПТО, які навіть у цей складний час готують професійні кадри для України, та підтримала учасників конкурсу.

“Я хотіла б подякувати всім вам – відважним, які прийшли на цей конкурс, що створить для вас можливості пройти ще один етап свого зростання. Я бажаю вам перемог, у першу чергу – перемог над собою, бо вони дають змогу вдосконалювати власну майстерність та ділитися нею з іншими учнями ваших навчальних закладів”, – привітала учасників конкурсу Лілія Гриневич.

Мета проведення Всеукраїнського конкурсу – це популяризація робітничих професій, професійна орієнтація молоді, а також упровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних напрацювань.

Відповідно до Умов конкурсу у змаганнях можуть брати участь учні (студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, кваліфіковані робітники, фахівці віком від 18 до 22 років.

З 31 жовтня по 2 листопада конкурс проводитиметься за такими професійними компетенціями: кондитерське мистецтво, кулінарне мистецтво, ресторанний сервіс, перукарське мистецтво, технології моди, зварювальні роботи, сухе будівництво та штукатурні роботи, облицювальні роботи, сантехніка та опалення. А з 21 по 25 листопада – мехатроніка та мобільна робототехніка.

На заході також були присутні Володимир Гройсман – Прем’єр-міністр України, Андрій Рева – Міністр соціальної політики, Ігор Жданов – Міністр молоді та спорту України та Ігор Райнін – Глава Адміністрації Президента України.

Нагадаємо, що одним з пріоритетів Плану діяльності Уряду, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 травня № 418, визначено «Модернізацію професійної (професійно-технічної освіти)».

Довідково:

Усеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» організований за рахунок благодійних внесків, тому кошти з державного бюджету витрачені не були.

WorldSkills International (WSI) – це некомерційне об’єднання заснував гендиректор Іспанської молодіжної організації Хосе Антоніо Елола Оласо. Разом із директорами професійних центрів Антоніо Альмагро Діасом і Фаустіно Рамосом Діасом він розпочав реалізувати цей проект. У 1946 році, коли Іспанія відновлювалася після закінчення Другої світової війни, була величезна потреба в кваліфікованих кадрах. Автор ідеї переконував учителів, учнів та їхніх батьків, а також потенційних роботодавців, що їхнє майбутнє залежить від ефективної системи професійної підготовки.

Перші змагання пройшли в Іспанії в 1947 році і стали резонансною подією для всього суспільства. Сьогодні WSI об’єднує понад 70 країн. Проводяться різноманітні заходи: регіональні й національні змагання, континентальні першості. Один раз на два роки відбувається світовий чемпіонат робітничих професій WorldSkills, який ще називають «Олімпіадою для робітничих рук». Участь у змаганнях бере молодь віком від 18 до 22 років. Це на сьогодні – наймасовіше змагання в усьому світі.

За матеріалом МОН.
Новини за темою:
  • У Черкасах відбудеться навчальний семінар "Уроки для стійкого розвитку"
  • Самбір першим в Україні затвердив програму розвитку Пласту
  • Міністерство охорони здоров’я України взяло під особливий контроль опалення у школах
  • Відбулося ХІ Засідання українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення шкільних підручників
  • Столична влада взяла під контроль питання харчування школярів
 01.11.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина