У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН заборонило посібник з російської мови за невідповідність патріотичному... 

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Комісія з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОН скасувала гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх закладах» навчальному посібнику «Русский язык. 3 класс: отрывные карточки: к учеб. Е. И. Самоновой, В. И. Стативки, Т. В. Поляковой» (автор Коченгина М. В.), що був надрукований видавництвом «Ранок» у січні 2014 року.

Відповідний лист про неможливість використання цього посібника у навчально-виховному процесі через невідповідність змісту сторінок про державні символи Росії засадам патріотичного виховання учнів уже розіслано обласним органам управління освіти, ректорам/директорам інститутів та академій післядипломної педагогічної освіти, директорам науково-методичних центрів і завідувачам методичних кабінетів.

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що видавництвом «Ранок» уже вилучено зазначений посібник з продажу.

Крім того, Інститут модернізації змісту освіти повторно звернувся до обласних органів управління освіти, ректорів/директорів інститутів та академій післядипломної педагогічної освіти, директорів науково-методичних центрів і завідувачів методичних кабінетів з вимогою замінити текстові матеріали вправи 19 на с. 10 у шкільних підручниках «Русский язык: учеб. для 3-го кл. общеобразоват. учеб. заведений с обучением на укр. яз. / Е. И. Самонова, В. И. Стативка, Т. М. Полякова», що містять інформацію про державні символи Росії. Відповідний фрагмент виправленої сторінки був надрукований видавництвом «Генеза» у 2014 р. та надісланий до регіональних книжкових баз.

В Інституті Модернізації змісту освіти наголошують, що загальноосвітнім навчальним закладам забороняється працювати за вищенаведеним підручником без відповідної заміни текстового матеріалу на с. 10.

По материалу МОН.
Новини за темою:
  • На сайте МОН можно проверить действительность дипломов, которые выдавались в Украине с 2000 года
  • Д.Табачник выступает за отмену обязательного дубляжа иностранных фильмов на украинский язык
  • В Черкасском национальном университете состоялся круглый стол по теме тоталитарных режимов
  • Студенты техникумов железнодорожного транспорта отдыхают на Черном море
  • А.Анисимов: При нарушениях правил проведения тестирования работа школьника проверяться не будет
 10.10.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Василий Иванович и Петька копаются в огороде. Вдруг прямо на грядки садится НЛО.Выходит симпатичная инопланетянка и пытается контакт наладить с земными жителями. Вот дошёл разговор до того, как там у них делают девочек. Инопланетянка вынимает из кармана маленький компьютер, нажимает пару кнопок и... рядом с ней появляется девочка.
Петька спрашивает:
- А как у вас мальчики делаются?
Всё... далі
Інші анекдоти

Хмарина