У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН повністю підтримує громадськість у питанні посилення ролі державної мови 

МОН повністю підтримує громадськість у питанні посилення ролі державної мови
Архів новин

Міністерство освіти і науки України направило керівникам обласних департаментів/управлінь освіти та всіх навчальних закладів України листа з вимогою дотримуватися мовного законодавства України і використовувати (викладати та спілкуватися) у навчальних закладах державну мову – українську.

«У робочий час у навчальних закладах з навчанням українською мовою науково-педагогічними, педагогічними працівниками та іншим персоналом використовується українська мова, а у навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин поряд з українською мовою – також мова, якою здійснюється навчально-виховний процес у цьому закладі», – йдеться в роз’ясненні Міністерства.

Також МОН наголошує, що освітні заклади повинні забезпечити підвищення рівня володіння державною мовою своїх науково-педагогічних та педагогічних працівників.

Крім того, як зазначається у листі, загальноосвітнім навчальним закладам при розробці робочого навчального плану на базі Типового навчального плану (без вивчення/із вивченням мови національної меншини, з вивченням однієї чи двох іноземних мов) рекомендується враховувати інтереси учнів та їхніх батьків – ознайомлювати батьків та учнів з проектом робочого навчального плану через веб-сайт закладу та на батьківських зборах, проводити відповідні опитування тощо.

Освітнім навчальним закладам також рекомендується активно залучати дітей та молодь до різноманітних навчально-виховних і культурно-просвітницьких заходів, у рамках яких популяризувати українську мову в учнівському, студентському та педагогічному середовищах.

За матеріалом МОН.
Новини за темою:
  • 15 червня відбудеться "круглий стіл" "Український визвольний рух і національне питання під час Другої світової війни"
  • 16 лютого у Києві відбудеться обговорення питання надання релігійним організаціям права на заснування шкіл
  • 21-23 лютого у Києві відбудеться науково-практична конференція "Актуальні питання інтелектуальної власності"
  • 22 жовтня у МІМ-Київ відбудеться майстер-клас "Юридичні аспекти управління бізнесом: питання правової безпеки"
  • 23 серпня у Києві відбудеться лекція "Українське питання в Російській імперії"
 10.10.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

monkeys
Грати у онлайн гру monkeys
Інші ігри

Хмарина