У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку... 

Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання
Архів новин

3 – 4 жовтня 2016 року в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" у м. Шостка відбувся науково-практичний семінар "Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання". Захід відбувся на базі СУМДУ, Шосткінської гімназії та СШ № 1.

З метою обміну досвідом і подальшого впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах України представники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли активну участь в обговоренні основних положень науково-практичного семінару. До них долучились понад 60 учасників, зокрема вчителі, директори шкіл та їх заступники.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися: Микола Нога, голова Шосткінської державної адміністрації; Наталія Сергейко, начальник управління освіти Шосткінської міської ради.

Світлана Литвинова, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, керівник проекту презентувала "Дорожню карту" Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" та Всеукраїнський проект "Розумники".

Представник Інституту модернізації змісту освіти МОН України Ольга Коршунова поінформувала всіх учасників про алгоритм, за яким можна долучитися до впровадження хмарних сервісів у своєму навчальному закладі.

Учителі – учасники проекту м. Шостка продемонстрували комплексне поєднання хмарних сервісів і технологій Веб-2.0 для організації змішаного навчання учнів і проведення уроків з інформатики (О. Пата), фізики (М. Лук’янова), хімії (О. Крутова-Оникієнко), біології (С. Голуб), української мови (С. Данько), англійської мови (І. Радченко), музики (Л. Сунгурова) та інші.

Інноваційні підходи до організації навчання спонукають педагогів для задоволення освітніх потреб учнів обирати кращі рішення, до яких, безсумнівно, належить і використання хмарних сервісів для розвитку змішаного навчання, уточнила Світлана Литвинова.

До обговорення основних положень організації змішаного навчання в системі загальної середньої освіти долучилася Ольга Пінчук, заступник директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, яка зазначила, що використання новітніх технологій дає можливість створити новітні форми і методи навчання сучасних учнів та підвищити цифрову компетентність учителів.

По материалу МОН.
Новини за темою:
  • МОН проводить антидискримінаційну експертизу навчальних матеріалів та розробило Стратегію впровадження гендерного компоненту в освіту
  • 22 березня розпочинається 2-га сесія обговорення навчальних програм для 5-9 класів
  • 7тис 6 коментарів-пропозицій за 11 днів: завершилася перша сесія обговорення навчальних програм базової школи (СТАТИСТИКА)
  • Лілія Гриневич: Академія педнаук втратила монополію на розробку навчальних програм, до процесу має долучитися відповідальне вчительство
  • Президент підписав Закон про підтримку переміщених вищих навчальних закладів
 10.10.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Дева (24.08 - 23.09) Дева (24.08 - 23.09)
Девам лучше не распылять внимание и силы на мелочи. Настал момент, когда необходимо сконцентрироваться на самом главном. Настрой будет играть определяющую роль, духовный и интеллектуальный тонус может оказаться намного важнее физической формы... далі
Інші гороскопи

Хмарина