У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Таврійський національний університет імені Вернадського переїхав до Києва 

Таврійський національний університет імені Вернадського переїхав до Києва
Архів новин

Згідно з рішенням, прийнятим на засіданні Кабінету Міністрів України сьогодні, 27 вересня, Таврійському національному університету імені Вернадського в розпорядження було Академію муніципального управління.

У рішенні зазначається, що Таврійський університет стає правонаступником усього майна, прав і обов’язків Академії, при цьому її студенти продовжать навчання в Таврійському університеті.

У МОН сподіваються, що це дозволить «створити якісно нову установу, в якій буде сконцентровано науковий, педагогічний, методичний потенціал, що, безумовно, сприятиме кращій підготовці студентів».

Ще до ухвалення рішення керівництво Академії муніципального управління надало власні лекційні аудиторії для студентів Таврійського університету, а також спільно з МОН сприяло вирішенню питання поселення студентів.

Перші заняття студентів ТНУ імені В. Вернадського розпочались уже сьогодні.

Таврійський національний університет імені Володимира Вернадського є одним із 16 навчальних закладів, евакуйованих із території Криму, окупованого Російською Федерацією.

Новини за темою:
  • У ЖДУ імені Івана Франка відкрили виставку робіт художниці Ольги Дідківської
  • У ХНЕУ імені С. Кузнеця презентували європейський проект із вивчення іноземних мов «Lingtwins»
  • Глобальний рейтинг університетів світу: український вимір
  • МОН рекомендує знайомити дошкільнят з національними святами
  • Кіровоградський педуніверситет стане Центральноукраїнським
 27.09.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

СУПЕРБАЙК
Один молодой человек купил самый быстрый байк, Yamaondason 2000 SP 8. 2. Отдал больше 30 тысяч баксов. В первый же день решил на нем погонять. Когда он остановился на светофоре перед выездом из города, рядом оказался старик на мопеде. Он поглядел на ярко-красный, сияющий и сверкающий, отполированный байк и спросил: «Что это у вас за скутер? »
- Это Yamaondason 2000 SP 8. 2. Он стоит... далі
Інші анекдоти

Хмарина