У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Дмитро Кондрюк: "Легше було б ставити пластикові вікна" 

Дмитро Кондрюк:
Архів новин

«Освітній портал» посплкувався зі спікерами першого в Україні системного лекторію з Інтернет-бізнесу Internet Business Hub. Сьогодні читайте інтерв’ю з Дмитром Кондрюком.

Дмитро Кондрюк – засновник українського хостингу WordPress WPHost.me. До того, як розпочати власну справу, працював у відділі інформаційних технологій в банківській сфері.

На Internet Business Hub Дмитро дав лекцію з незвичайною назвою «Матриця. Початок», де розповів про те, як створити власну Інтернет-платформу з нуля, не витрачаючи при цьому зайвих коштів.

Ми поспілкувалися з Дмитром Кондрюком про бізнес за дві тисячі гривень, як долати виклики, що виникають на початку діяльності, а також чому з друзями заснувати власну справу легше.

Розкажіть, будь ласка, чому Ви вирішили прийняти запрошення на лекторій у якості лектора?

У нас є певний контакт із організатором цього лекторію, і він нас просто запросив, тому не було причин відмовитись. Ми з моїми колегами останнім часом намагаємось популяризувати свої знання про цю технічну нішу, про яку багато хто не думає, хоча цей момент досить важливий.

Із Вашого досвіду реально буквально за тисячу гривень (і навіть у нинішніх умовах) заснувати власний бізнес?

У нинішніх умовах уже за тисячу свій бізнес не створиш. Але помножте цю суму на два – тільки тому, що курс долара зріс – дві тисячі. Ми так і стартували. Звісно, ми не мільярдна компанія, яка має сотні працівників і мільйони клієнтів, але ми в першу чергу – щасливі люди, які працюють самі на себе, надають досить якісний сервіс. Сподіваюсь, ми будемо тільки розвиватись.

Під час лекції Ви сказали, що організація хостингу сайтів – це досить невдячна справа, і Ви навіть шкодували, що вирішили цим зайнятися…

Усе правильно. Приблизно протягом першого року нашого існування було дуже багато безсонних ночей. Я досить часто виходив на балкон, дивився на небо і казав: «Дмитре, треба, мабуть, завтра шукати когось і продавати те, що ми вже зробили», бо віддавати просто так, звісно, не хотілося – ми докладали багато зусиль, – але кожного разу я сам себе переконував у тому, що потрібно продовжувати.

Сьогодні вже близько шести-семи років, як ми займаємось своїм бізнесом. Результат уже з’явився, стало легше, і ти вже пожинаєш те, що посадив. Гадаю, що не треба було зупинятися, і я правильно вчинив. Хоча із самого початку ніша була обрана досить тяжка. Легше було б, мабуть, пластикові вікна ставити (Посміхається).

Наостанок – Ваші власні побажання тим, хто вже зараз засновує свій Інтернет-бізнес. Що б Ви могли побажати їм зі свого власного досвіду?

Зі свого досвіду я можу сказати лише одне: більшість людей вважає, що для старту бізнесу потрібні гроші. Вони дійсно потрібні, але слово «гроші» досить розмите: можна мати дві гривні в кишені, і це також гроші. Я вважаю, що для старту потрібні, в першу чергу, знання і кілька друзів, які б – навіть якщо й не допомагали вам по роботі – допомагали вам в організації, підбадьорювали вас, допомагали прийняти рішення в складний момент. Не треба зупинятись – треба робити. Якщо ти будеш стояти на місці – ти не будеш йти. Ось і все.

Фото: Facebook-сторінка Дмитра Кондрюка, «Освітній портал»

Новини за темою:
  • У МОН відбулася нарада "Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні"
  • В Києві відбулася молодіжна акція "Пам’ятати. Відродити. Зберегти"
  • Українські спортсмени здобули 175 ліцензій на участь в Олімпіаді-2012
  • У Національній академії прокуратури України відбулися урочистості з нагоди випуску магістрантів
  • У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася наукова конференція "Психологічні проблеми сучасної молоді"
 11.09.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина