У базі 27612 реферата, 363 підручника

 ЗНО-2017: визначено терміни проведення незалежного тестування 

ЗНО-2017: визначено терміни проведення незалежного тестування
Архів новин

Про це повідомляє сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), посилаючись на наказ МОН від 31 серпня 2016 року №1055.

Так, реєстрація для участі в ЗНО відбуватиметься із 6 лютого по 17 березня 2017 року, а виправити помилку в реєстраційних даних можна до 31 березня.

Інформацію про місце і час проведення ЗНО з обраних предметів можна буде дізнатися на своїх інформаційних сторінках до 28 квітня 2017 року.

Тестування з предметів відбуватимуться з 23 травня (українська мова і література) до 16 червня (хімія) за таким розкладом:

ПредметДата проведенняОголошення результатів українська мова і література23 травнядо 15 червня іспанська/німецька/французька мова25 травня до 15 червня англійська мова29 травня до 15 червня математика31 травня до 15 червня історія України2 червня до 19 червня російська мова6 червня до 19 червня біологія8 червня до 19 червня географія12 червня до 23 червня фізика14 червня до 23 червня хімія16 червня до 23 червня

Що стосується додаткової сесії ЗНО, то інформація щодо дат проведення тестувань із предметів з’явиться до 28 квітня наступного року.

При цьому окремі категорії осіб – учасники АТО, учні, що проживають на окупованих територіях Донбасу і в Криму, – зможуть зареєструватися на ЗНО з 3 по 19 травня.

По материалу УЦОЯО.
Новини за темою:
  • Студенты техникумов железнодорожного транспорта отдыхают на Черном море
  • Владимир Казарин объявил украинизацию школ Севастополя полезной
  • Сумму взносов в "фонд школы" могут определять только родители школьников
  • В Луганской области бывшему директору железнодорожного лицея открыли мемориальную доску
  • В 19 школах Киева начнется учеба в кружках "Юный железнодорожник"
 08.09.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

- Девушка а можно с вами познакомиться?
- Да, а чем вы можете Меня заинтересовать?
- Ну, вы знаете, мои умственные и сексуальные возможности безграничны.
- А-а-а! Так это ты тот дебил, который уже всех затр@хал!!!
Інші анекдоти

Хмарина