У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Глобальний рейтинг університетів світу: український вимір 

Глобальний рейтинг університетів світу: український вимір
Архів новин

Британська компанія Quacquarelli Symonds (QS) оприлюднила тринадцятий за ліком щорічний рейтинг вищих навчальних закладів світу QS World University Rankings.

Цьогоріч до переліку ввійшло 916 університетів з понад 70 країн світу.

У першій десятці традиційно переважають американські виші (5), також є чотири британських і один шведський університет.

Першу сходинку п’ять років поспіль посідає Масачусетський технологічний інститут, на другому місці – не менш відомий Стенфордський університет. Далі в рейтингу – Гарвард, Кембридж, Каліфорнійський технологічний інститут, Оксфорд, Університетський коледж Лондона, Шведський федеральний технологічний інститут, Імперський коледж Лондона. Першу десятку замикає Університет Чикаго.

До рейтингу потрапило також шість українських вишів. Порівняно з минулим роком сюрпризів майже немає.

Очолює «український рейтинг» Харківський національний університет імені В. Каразіна, що посідає 382 сходинку загального рейтингу. У 2015 році університет перебував на 491-500 позиціях.

На 431-440 позиції знаходиться Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який дещо погіршив свої позиції порівняно з минулорічним результатом (421-430), а Київський політехнічний інститут розташований на 551-600 рядку рейтингу, піднявшись за рік на 50 позицій вище.

За 701 позицією, як і у 2015 році, знаходяться Донецький національний університет, Харківський політехнічний інститут і Сумський державний університет.

Довідка про QS World University Rankings: щорічний рейтинг, метою якого є допомогти студентам обрати місце для навчання рейтинг будується на основі аналізу вишів за шістьма індикаторами: академічна репутація (40% оцінки), репутація працівників (10%), співвідношення кількості студентів та викладачів (20%), середня кількість цитувань, що припадає на викладача (20%), а також частка іноземних викладачів та студентів (по 5%) індикатори визначаються на основі статистичних даних і глобального опитування викладачів та студентів у 2013 році рейтинг став офіційно схваленим міжнародною неурядовою організацією IREG Observatory on Academic Rankings and Excellence, що об’єднує університети, рейтингові агентства та інші освітні угруповання по всьому світу

Новини за темою:
  • Киевский национальный университет вошел в международный рейтинг университетов Times Higher Education
  • Журнал "Фокус" составил рейтинг ТОП-30 ВУЗов Украины
  • Д.Табачник: Присутствие украинских ВУЗов в международных рейтингах свидетельствует об авторитете украинского образования
  • Буковинский государственный медицинский университет возглавил рейтинг медицинских ВУЗов Украины
  • Четыре украинских ВУЗа будут принимать участие в международных рейтингах
 07.09.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина