У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Паніка місцевого масштабу. Платна магістратура то буде, то не буде 

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Окрім стипендій, Міністерство фінансів нібито знайшло ще одну освітню статтю заощадження бюджетних коштів – магістратура. Однак прем’єр-міністр заявив, що бюджетні місця на ній залишаються.

Про пропозиції зробити магістратуру в усіх вищих навчальних закладах платною йшлося в рекомендаціях Міністерства фінансів МОН щодо розподілу витрат і надання кредитів із загального фонду проекту державного бюджету на 2017 рік.

Зокрема, в рекомендаціях «з метою переходу на систему отримання студентами освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" виключно на контрактній формі навчання» видатки на освіту на 2017 рік було зменшено: для Міністерства культури – в обсязі 1,786 млн. гривень для Міністерства освіти і науки – в обсязі 159,688 млн. гривень для Міністерства фінансів – в обсязі 1,7 млн. гривень

Нагадаємо, що в цих рекомендаціях також ішлося про скорочення витрат на стипендії.

Уже 2 вересня прем’єр-міністр Володимир Гройсман на сторінці у Facebook повідомив, що за результатами наради щодо бюджету «питання переводу магістратури на платну основу знято з порядку денного».

«Ми визначили освіту як один з пріоритетів на наступний рік, тому що це майбутнє нашої держави. Я буду підтримувати рішення, які сприятимуть підвищенню якості освіти, але буду проти того, що обмежуватиме її доступність», – зазначив прем’єр.

Новини за темою:
  • Профтехосвіта має стати привабливішою для учнів та забезпечувати їх роботою з гідною зарплатнею
  • ЗНО при вступі до магістратури має покласти край корупції в цій сфері, - Іван Примаченко
  • ВР України ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безоплатного забезпечення підручниками
  • У Національному педагогічному університеті відкривають нову магістратуру з управління інноваційною діяльністю
  • 7 квітня в Луганську відбудеться масштабне модульне шоу
 04.09.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина