У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Невикористані місця державного замовлення повернуто замовникам, - МОН 

Невикористані місця державного замовлення повернуто замовникам, - МОН
Архів новин

У зв’язку із тим, що не всі абітурієнти подали оригінали документів на навчання за кошти державного бюджету, невикористані місця держзамовлення повертаються державним замовникам.

Про це йдеться в офіційному повідомленні МОН, розміщеному на їхньому сайті.

При цьому державним замовником виступає та державна установа чи структура, якій підпорядковується вищий навчальний заклад: наприклад, це може бути Міністерство освіти і науки, Міністерство культури, Міністерство оборони, місцева влада тощо.

«МОН закликає Міністерство культури, Міністерство охорони здоров’я, Державну фіскальну службу та інших державних (регіональних) замовників одночасно з нами на підставі подання ВНЗ надати залишки бюджетних місць пільговим категоріям громадян», – прокоментувала перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун.

«Зокрема, Верховною Радою України, Президентом України та Кабінетом Міністрів України було ухвалено низку рішень для підтримки окремих категорій громадян. Серед них передбачено право на здобуття вищої освіти за державним замовленням для дітей загиблих учасників АТО та героїв Небесної сотні, інвалідів-учасників бойових дій, сиріт тощо».

Нагадаємо, як ідеться в пояснювальному листі Міністерства освіти, зарахування осіб, що подали оригінали документи на навчання за кошти юридичних чи фізичних осіб, на місця державного замовлення в разі, якщо одне чи декілька з них виявляються незаповненими, не відбуватиметься.

Такі місця повертаються державному замовнику, який і виділяв кошти на їхню оплату, для забезпечення навчання осіб окремих пільгових категорій.

Вступна кампанія 2016 року завершується 12 серпня, коли будуть сформовані остаточні накази про зарахування до вищих навчальних закладів осіб, що навчатимуться за кошти фізичних чи юридичних осіб.

При цьому оригінали документів можна було подавати лише до середи, 10 серпня.

Новини за темою:
  • Одаренных украинских студентов обязали повернуть стипендии государству
  • 17 цілей сталого розвитку: освіта займає чільне місце
  • +30000. Уряд затвердив збільшення обсягів державного замовлення
  • Паніка місцевого масштабу. Платна магістратура то буде, то не буде
  • Українські школярі здобули бронзову нагороду та перші місця у дослідницьких проектах на ІХ Міжнародній олімпіаді з географії
 10.08.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Телець (21.04 - 20.05) Телець (21.04 - 20.05)
Тельцов ждут насыщенные удачные сутки. День создает хорошие условия для гармонизации любовных и супружеских отношений, добавляя в них страсти, интриги, романтики. Личные симпатии могут быть успешно дополнены общими деловыми интересами. Успехи... далі
Інші гороскопи

Хмарина