У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Фінішна пряма вступної кампанії: майже два мільйони заяв 

Фінішна пряма вступної кампанії: майже два мільйони заяв
Архів новин

Згідно з даними Міністерства освіти і науки, за понеділок, 25 липня, від 16 тисяч абітурієнтів надійшло 79,3 тисяч заяв.

Загалом же станом на 8 ранку вівторка, 26 липня, у вступній кампанії бере участь 560 тисяч абітурієнтів, які подали аж 1 млн 872,1 тисяч заяв.

При цьому 1 млн 166,7 тис. заяв подано в електронній формі, а 705,4 тис. – у паперовій.

Якщо подивитися на розподіл кількості заяв на здобуття різних освітньо-кваліфікаційних рівнів, отримаємо таку картину: 1 млн 238,8 тис. заяв – на бакалаврат 1 млн 72,3 тис. заяв – на магістратуру 78 заяв – на молодшого бакалавра 252,7 тис. заяв – на молодшого спеціаліста 124,4 тис. заяв – на спеціаліста

Рейтинг найпопулярніших серед абітурієнтів вищих навчальних закладів, як і протягом минулого тижня, очолюють: КНУ ім Т. Шевченка – 58,4 тис. заяв ЛНУ ім Франка – 53,7 тис. заяв НУ «Львівська політехніка» – 51,6 тис. заяв

Нагадаємо, вступна кампанія розпочалася 11 липня.

Документи на вступ до вищих навчальних закладів можна подати не пізніше 18 години 27 липня, після чого доступ до системи подання заяв буде обмежено.

Тому в МОН радять не зволікати з використанням можливостей подання заяв на вступ, оскільки передбачають навантаження на систему в останній день вступної кампанії.

Новини за темою:
  • Студенческий профсоюз "Прямое действие" требует отменить сокращение бюджетных мест в ВУЗах
  • Інна Совсун: Вступна кампанія 2016 року буде проходити з 11 по 27 липня
  • Во Львове прямо в школе построили убежище УПА
  • МОН скоротило термін вступної кампанії
  • Ректор Львовской политехники ответит на вопросы в прямом эфире телеканала ZIK
 26.07.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина