У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Майже півмільйона абітурієнтів офіційно беруть участь у вступній кампанії 

Майже півмільйона абітурієнтів офіційно беруть участь у вступній кампанії
Архів новин

Як ідеться в офіційному повідомленні Міністерства освіти і науки, протягом перших десяти днів вступної кампанії заяви на вступ до вищих навчальних закладів подали 480,48 тис. абітурієнтів.

Це на 51% більше за аналогічний показник минулого року. Тоді за десять днів свої заяви подало 317,8 тис. абітурієнтів.

Усього станом на ранок 21 липня зареєстровано 1 млн 513,4 тисяч вступних заяв.

При цьому серед майбутніх бакалаврів найпопулярнішими спеціальностями залишаються філологія, право і менеджмент. А ті, хто вступають до магістратури, віддають перевагу медицині, також праву і стоматології.

Станом на 8 ранку 20 липня було зареєстровано вже 1 млн 350 тис. заяв на вступ до вищих навчальних закладів України, поданих від 435,6 тис. абітурієнтів.

Найпопулярнішими серед вступників вищими навчальними закладами є КНУ імені Тараса Шевченка, ЛНУ імені Івана Франка та НУ «Львівська політехніка».

Нагадаємо, в середу, 20 липня, перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун провела прес-конференцію «Вступна кампанія 2016: екватор», де підвела підсумки першої половини цьогорічної вступної кампанії.

Зокрема, вона розповіла про експеримент Міністерства з проведення відбору на вступ до магістратури за спеціальністю «Право» у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.

Також пані Совсун розказала про те, як МОН планує покращити вступну кампанію наступного року. Це, зокрема, передбачає зменшення навантаження на сервери системи подання заяв в електронній формі, підвантаження середнього балу атестата зі спеціальної електронної бази, а також розведення в часі проведення вступної кампанії для різних освітньо-кваліфікаційних рівнів (бакалавра і магістра).

Вступна кампанія розпочалась 11 липня і триватиме до 27 липня. Документи на вступ до вищих навчальних закладів можна подавати до 18 години останнього дня вступної кампанії.

Новини за темою:
  • У Вінниці на карантин закрили майже половину шкіл
  • Ендавмент-фонд Університету банківської справи зібрав майже 410тис гривень для підтримки талановитих студентів та викладачів
  • Фінансування наукових досліджень і розробок в університетах збільшилось майже на 40 %
  • Для іноземних абітурієнтів запрацював новий сайт центру міжнародної освіти
  • Випускники Київських духовних шкіл перші на пострадянському просторі отримають офіційно визнані державою документи
 21.07.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина