У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Перший мільйон. А також інша статистика вступної кампанії станом на 19 липня 

Перший мільйон. А також інша статистика вступної кампанії станом на 19 липня
Архів новин

Протягом вступної кампанії в цілому було подано вже більше мільйона заяв, ідеться в повідомленні Міністерства освіти і науки.

«Свіжі» цифри

У вступній кампанії станом на 8 ранку 19 липня бере участь 372 тисячі абітурієнтів, які подали 1 млн 148,5 тисяч заяв.

Порівняно з показниками за 18 липня було подано зареєстровано ще 192,4 тисячі заяв, що надійшли від 59,5 тисяч абітурієнтів.

Зокрема, на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» претендує вже більше 147 тисяч абітурієнтів, а це складає близько 55% від загальної кількості осіб, що зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні цього року.

Олег Шаров, директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, зауважив, що кількість зареєстрованих на ЗНО – це лише «орієнтовна цифра» для розрахунку кількості вступників до вишів.

«Зрозуміло, що не всі подолали поріг “склав/не склав” з потрібних предметів, хтось складав ЗНО для себе і не збирався вступати, зрештою, є абітурієнти, що в цьому році вступають до вишів за квотами та не складають ЗНО – лише вступні випробування у вибраному університеті.

Таким чином, зареєстровані у ЗНО – не точна цифра для оцінки кількості бажаючих вступити на бакалаврат, але для загального розуміння вона підходить», – додав він.

Крім того, за словами пана Шарова, незважаючи на скорочення кількості випускників шкіл на 7% відсотків порівняно з 2015 роком, більша кількість абітурієнтів за аналогічний період вступної кампанії цього року встигла подати документи до вищих навчальних закладів.

Зокрема, 724,9 тисяч заяв було подано в електронній формі, серед яких: 661,6 тисяч – на бакалаврат 57,9 тисяч – на магістратуру 53,3 тисячі – на спеціаліста

Відповідно, лише 423,5 тисячі заяв було подано в паперовій формі.

Серед іншого: У зв’язку з коротким терміном подання заяв до мистецьких вишів (підпорядкованих Міністерству культури України) Міністерство освіти і науки дозволило таким вищим навчальним закладам вносити дані про абітурієнтів до 25 липня включно, тобто на 5 днів довше, ніж раніше. За рішенням МОН абітурієнти, які мають різні прізвища в документах про освіту та документах, що посвідчують особу, можуть подавати заяви в паперовій формі. Рішення, викладене в офіційному листі відомства за підписом першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун, викликане численними зверненнями вступників, які у зв’язку з неспівпадінням прізвищ не могли коректно подати заяву в електронній формі. Завтра, 20 липня, буде проведено прес-конференцію під назвою «Вступна кампанія 2016: екватор» за участі Інни Совсун.

Нагадаємо, згідно з даними МОН за понеділок, 18 липня, 312 тисячами абітурієнтів було подано 956 тисяч заяв на вступ до вищих навчальних закладів. Це на 55 тисяч абітурієнтів та 97 тисяч заяв більше за аналогічний період вступної кампанії минулого року.

Крім того, на ранок 18 липня п’ятірка найбільш популярних університетів серед вступників (за кількістю поданих заяв) склалась так: КНУ ім. Тараса Шевченка – 32 823 заяви ЛНУ ім. Івана Франка – 30 711 заяв НУ «Львівська політехніка» – 26 467 заяв НТУУ «Київський політехнічний інститут» – 18 891 заява Київський національний торговельно-економічний університет – 17 640 заяв

Новини за темою:
  • Против реформ Д.Табачника провели митинг "Напомним министру, кто он такой!"
  • Преподаватели КНУ о Кислинском: Такого студента у нас не было
  • Минобразования Украины назвало заявления МИД РФ атакой на Украину
  • Школу в Полтавской области атаковали осы
  • Ведущий украинский образовательный сайт был атакован хакерами
 19.07.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина