У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Настало покращення. Статистика МОН свідчить про більшу активність абітурієнтів... 

Настало покращення. Статистика МОН свідчить про більшу активність абітурієнтів порівняно з минулим роком
Архів новин

У Міністерстві освіти і науки підвели статистичні підсумки першого тижня вступної кампанії 2016 року.

Усе буде добре

Як повідомляє відомство, за перший тиждень вступної кампанії (11–17 липня 2016 року) 312 тисячами абітурієнтів було подано 956 тисяч заяв на вступ до вищих навчальних закладів.

Це на 55 тисяч абітурієнтів та 97 тисяч заяв більше за аналогічний період вступної кампанії минулого року, наголошують у МОН.

Директор департаменту вищої освіти Олег Шаров зауважив щодо «позитивної динаміки» подачі заяв на вступ порівняно з 2015 роком.

«Як свідчить статистика, кількість поданих заяв, а також кількість абітурієнтів, що успішно подали документи на вступ до ВНЗ, збільшилась в цьому році, хоча кількість випускників шкіл скоротилася на 18 тис. осіб порівняно з 2015 р.», – зазначив він.

При цьому лише 11 липня (у перший день вступної кампанії) обсяг поданих заяв не перевищував аналогічного показника минулого року, що пан Шаров пояснив «особливостями перших днів роботи системи». Із метою усунення нестабільностей в роботі системи електронного вступу було введено обмеження на розмір скан-копій додатку до атестата, що завантажується вступниками (не більше 1 Мб), а також встановлено ще один потужний сервер.

«Сьогодні динаміка реєстрації заяв свідчить, що до завершення вступної кампанії усі абітурієнти встигнуть подати документи у обрані виші», – запевнив Олег Шаров.

Крім того, МОН нагадало, що подати документи на вступ до вишу можна до 27 липня включно до 18 години, а тому абітурієнтам не варто хвилюватись через те, що вони можуть не встигнути.

Голосуй ногами

Крім того, МОН оновило статистику популярності вищих навчальних закладів серед вступників, яка оцінювалась за кількістю поданих заяв.

Нагадаємо: станом на п’ятницю, 15 липня, ТОП-5 вищих навчальних закладів виглядав так: ЛНУ ім. Івана Франка – 21 337 заяв КНУ ім. Тараса Шевченка – 19 693 заяви НУ «Львівська політехніка» – 13 154 заяви НТУУ «Київський політехнічний інститут» – 11 552 заяви Національний авіаційний університет – 11 313 заяв

А вже на ранок 18 липня п’ятірка найбільш запитуваних університетів склалась таким чином: КНУ ім. Тараса Шевченка – 32 823 заяви ЛНУ ім. Івана Франка – 30 711 заяв НУ «Львівська політехніка» – 26 467 заяв НТУУ «Київський політехнічний інститут» – 18 891 заява Київський національний торговельно-економічний університет – 17 640 заяв

Таким чином, кількість поданих заяв до кожного з вишів зросла щонайменше на 40%, а у випадку з «Львівською політехнікою» -- майже удвоє.

Нагадаємо, цьогорічна вступна кампанія триває протягом 11–27 липня.

Про нестатистичні підсумки першого тижня вступної кампанії 2016 року читайте в огляді «Освітнього порталу».

Новини за темою:
  • Вартість навчання у Луганському медуніверситеті збільшилася в середньому на 30%
  • Ющенко і Тимошенко домовилися про історичну битву з більшовиками: 300 студентів під Крутами
  • Для отримання звання доцента більше не потрібен власний підручник
  • Університет імені Бориса Грінченка відсвяткував найбільший випуск магістрів
  • У Харківській області стало більше охочих пройти тестування з історії України, географії та біології
 18.07.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №8057

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина